رتبه‌بندی بهترین فیلم های سایمون پگ

بهترین فیلم های سایمون پگ

یکی از بامزه ترین و شگفت آورترین بازیگران شخصیت قرن بیست و یکم، سایمون پگ است. با معرفی بهترین فیلم های سایمون پگ همراه باشید.

10. The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2020)

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader از بهترین فیلم های سایمون پگ

در حالی که قسمت سوم از سه گانه The Chronicles of Narnia به طور کلی به عنوان ضعیف ترین قسمت آن در نظر گرفته می شود، فیلم از اضافه شدن برخی شخصیت های جدید سود می برد. پگ در نقش شمشیرزن موش ریپیچیپ به گروه آواز پیوست که به کمک پسر عموی اوافیش، یوستاس اسکراب (ویل پولتر) می آید.

9. Burke and Hare (2010)

Burke and Hare از بهترین فیلم های سایمون پگ

پگ و اندی سرکیس قبل از اینکه در فیلم Star Wars: The Force Awakens با هم بازی کنند، در کمدی تاریک تاریخی جان لندیس، برک و خرگوش، مقابل یکدیگر بازی کردند. این فیلم بر اساس یک داستان واقعی تکان دهنده،داستان ویلیام برک و ویلیام هار، مهاجران اولستر را دنبال می کند که در تلاش برای فروش اجساد به آزمایشگاه های آناتومی هستند.

برک و خرگوش نوعی «داستان واقعی» است که اگر به صورت داستانی ارائه می‌شد، کاملاً غیرقابل باور بود. این اثر از بهترین فیلم های سایمون پگ است.

8. The Adventures of Tintin (2011)

The Adventures of Tintin از بهترین فیلم های سایمون پگ

حتی اگر به معنای واقعی کلمه با هم «روی صفحه» نباشند، پگ و فراست باز هم پیوندی لذت‌بخش در این اثر دارند. آنها لحظات خنده‌داری را در اقتباس هیجان‌انگیز استفن اسپیلبرگ از ماجراهای تن تن اضافه کردند.

با وجود اینکه The Adventures of Tintin یکی از حیرت‌انگیزترین انیمیشن‌های اخیر است، اما هنوز نتوانسته الهام‌بخش دنباله‌ای باشد که مطمئناً به پگ و فراست فرصت بیشتری برای کار کردن بدهد.

7. Ready Player One (2018)

Ready Player One از بهترین فیلم های سایمون پگ

با توجه به اینکه پگ یک ادم بزرگ است، این باید برای او لذتی واقعی باشد که دوباره با اسپیلبرگ برای اقتباس از Ready Player One همکاری کند. رمان علمی تخیلی ارنست کلاین می‌تواند به تقریباً تمام ژانرهای کلاسیک فیلم‌های کلاسیک دهه 1980 اشاره کند.

اگرچه به اندازه فیلم‌های دیگر اسپیلبرگ در سطح احساسی جذاب نیست، اما Ready Player One به لطف بازی کوتاه پگ در نقش اوگدن مورو، روحیه بیشتری به دست می‌آورد.

6. Paul (2011)

Paul از بهترین فیلم های سایمون پگ

پگ و فراست در این کمدی محصول سال 2010 در مورد بهترین دوستان در یک سفر جاده‌ای به منطقه 51 که با بیگانه‌ای به نام پل (با صداپیشگی ست روگن) روبرو می شوند، همبازی شدند. شاید این نقشی است که به دنیا آمده بودند تا آن را بازی کنند!

آثار کلاسیک علمی تخیلی که پگ مطمئناً از پرطرفدارترین آثار وی است.

5. The Star Trek Trilogy

The Star Trek Trilogy از بهترین فیلم های سایمون پگ

راه‌اندازی مجدد یک فرنچایز محبوب مانند پیشتازان فضا با انتظارات زیادی همراه است، اما سه‌گانه خلاقانه «کلوین تایم لاین» این فرنچایز با تعریف خود به عنوان نسخه‌ای «جایگزین» از وقایع فیلم‌های اصلی، راه جالبی برای ادامه دادن گذشته پیدا کرده است. این آثار از بهترین فیلم های سایمون پگ است.

4. The Mission Impossible Franchise (1996-)

The Mission Impossible Franchise از بهترین فیلم های سایمون پگ

پگ به سری فیلم های ماموریت: غیرممکن در Mission: Impossible – Ghost Protocol به بازی پرداخت. شخصیت او، بنجامین دان، برای ایفای نقش مهم تری در دنباله های ساختِ کریستوفر مک کواری بازگشت.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی فیلم های ماموریت غیرممکن

با وجود بی امان بودن سکانس های اکشن این سری فیلم، پگ طنز خوبی به آنها اضافه می کند.

3. Hot Fuzz (2007)

Hot Fuzz از بهترین فیلم های سایمون پگ

قسمت دوم در سه‌گانه کورنتو اثر رایت ادای احترامی به کلاسیک‌های پلیسی مانند Point Break و Bad Boys II است. پگ و فراست بار دیگر در نقش دو افسر پلیس بریتانیایی با هم بازی می‌کنند که مجبور می‌شوند برای کشف یک توطئه با هم متحد شوند.

Hot Fuzz مطمئناً اکشن را به خوبی با کمدی ترکیب می کند. این فیلم از بهترین فیلم های سایمون پگ است.

2. Shaun of the Dead (2004)

Shaun of the Dead از بهترین فیلم های سایمون پگ

Shaun of the Dead بهترین فیلم زامبی‌محور تاریخ سینما است. این اثر یک ادای احترام عاشقانه به کلاسیک‌هایی مانند سریال مردگان زنده است، اما همچنین راهی عالی برای معرفی طرفداران جدید به این ژانر است تا در صورتی که علاقه‌ای نداشته باشند، این علاقه در آنها شکل گیرد.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی بهترین فیلم های زامبی

علاوه بر لحظات ترسناک خنده‌دار، Shaun of the Dead به‌عنوان یک درام بحرانی بزرگ در دوران میانسالی، به لطف عملکرد قابل توجه پگ به عنوان شخصیت اصلی، به اثری موفق بدل می شود.

1. The World’s End (2013)

The World's End از بهترین فیلم های سایمون پگ

بازی پگ هرگز در نقشی به اندازه The World’s End دلخراش نبوده است. شخصیت او، گری کینگ، شخصیتی است که به قدری ریشه در نوستالژی دارد که جلوی پیشرفت وی را می‌گیرد.

اگرچه The World’s End احتمالا تاریک ترین فیلم پگ است، اما به لطف روش مبتکرانه رایت برای گره زدن بازیگران در داستانی شبیه به حمله به بدن‌قاپی‌ها، یکی از خنده دارترین و هیجان انگیزترین فیلم های سایمون پگ نیز هست.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 1 =