خالق مانگا اتک آن تایتان یک داستان 18 صفحه ای با موضوع کاپیتان لیوای را منتشر کرد

مانگا اتک آن تایتان

به نظر می‌رسید مانگا اتک آن تایتان که توسط Hajime Isayama ساخته شده بود در ۹ آوریل ۲۰۲۱ با انتشار آخرین فصل آن به پایان رسید. با این حال ایسایاما تصمیم گرفت صفحات بیشتری اضافه کند تا داستان پایان رضایت‌بخش‌تری داشته باشد و پایان‌های شلوغی را به هم پیوند دهد.

در جلد 34 مانگا اتک آن تایتان ، که در 9 ژوئن 2021 منتشر شد. هشت صفحه مانگا اضافی برای بهبود داستان گنجانده شد.

اطلاعات جدید نشان می دهد که حمله به تایتان قرار است 18 صفحه جدید را در 30 آوریل 2024 منتشر کند. این صفحات مانگای اضافی تحت عنوان “Attack on Titan Volume 35” عرضه می شوند.

هنوز مشخص نیست که آیا این جلد مانگای جدید از جایی که سری اصلی به پایان رسید ادامه خواهد داشت یا اینکه یک اسپین آف خواهد بود.

اخبار مرتبط: تریلر قسمت آخر Attack on Titan

مانگا اتک آن تایتان

آرت بوک جدید حمله به تایتان

علاوه بر جلد جدید مانگا، Attack on Titan یک کتاب هنری به نام «Shingeki Fly» نیز در حال ساخت دارد. این آرت بوک در مجموع 200 صفحه خواهد داشت و تمام تصاویر رنگی توسط Hajime Isayama را به نمایش می گذارد. Shingeki Fly همچنین شامل بیش از 57 صفحه کپی دقیق از نقاشی های اصلی از فصل آخر است. همچنین محتوای ویژه ای در رابطه با شال Mikasa و کلید Eren وجود خواهد داشت.

از زمانی که فصل پایانی حمله به تایتان منتشر شد. این سریال به دلیل پایان آن، موضوع بحث و گفتگو بوده است. برای کسانی که ممکن است ندانند، Eren در انیمه در حال حاضر باعث هرج و مرج و ویرانی می شود.

هنگامی که فصل پایانی منتشر شد و سرنوشت ارن و دوستانش را فاش کرد. بسیاری از طرفداران از پایان تلخ و شیرین آن راضی بودند. اما برخی از آنها رضایت نداشتند. برای پرداختن به این موضوع هاجیمه ایسایاما هشت صفحه دیگر را هنگام انتشار جلد نهایی اضافه کرد. با این حال هنوز هم هستند طرفدارانی که از نحوه پایان سریال ناراضی هستند.

قسمت آخر انیمه Attack on Titan قرار است در 4 نوامبر منتشر شود. این اپیزود 90 دقیقه ای خواهد بود.

بنابراین چه از طرفدارانی باشید که از پایان راضی هستید یا ناامید شده‌اید، واضح است که Attack on Titan چیزهای بیشتری برای مخاطبان خود در نظر گرفته است. با یک جلد مانگا جدید، یک آرت بوک و موارد دیگر حماسه هنوز به پایان نرسیده است.

منبع Animesenpai

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + چهار =