ثبت کپی رایت چهره کیرا نایتلی به دلیل نگرانی از سو استفاده هوش مصنوعی

کپی رایت چهره کیرا نایتلی

قرار است کپی رایت چهره کیرا نایتلی ثبت شود. این بازیگر زن دزدان دریایی کارائیب نگران افزایش استفاده از هوش مصنوعی (AI) است و فکر می کند که باید اقداماتی را برای محافظت از چهره خود در آینده انجام دهد.

کیرا نایتلی گفت: «در حال حاضر نگرانی بازیگران زن در مورد صدا است و آنها در تلاشند از صنعت صداگذاری محافظت کنند.»

نایتلی همچنین افزود: «اما من تصور می‌کنم بهترین کار در قدم بعدی این است که حق نسخه‌برداری چهره من حفظ شود. هوش مصنوعی پتانسیل فاجعه بار شدن را به همراهدارد. امیدوارم دولت ها وارد شوند و کنترل آن را در دست بگیرند.”

کپی رایت چهره کیرا نایتلی

طبق اخبار هالیوود مووی 21 کیرا همچنین خواستار تنظیم بهتر اینترنت و رسانه‌های اجتماعی شد و اذعان داشت که پلتفرم‌هایی مانند اینستاگرام تخریب کننده هستند. و او نگران تاثیرات مخرب این رسانه بر فرزندانش است.

او گفت: “نظر من این است که مقررات اینترنت و شبکه های مجازی باید بررسی شوند. رسانه های اجتماعی باید قوانین خاصی داشته باشند. من در شبکه های اجتماعی نیستم اما دو دختر دارم و نگران این مسئله هستم. می‌خواهم آنها بتوانند از این فضا برای ارتباط و خلاقیت استفاده کنند، اما به روشی امن.»

در نهایت به نظر می رسد ثبت کپی رایت چهره کیرا نایتلی بهترین راهکار برای جلوگیری سو استفاده های هوش مصنوعی باشد و شاید راهی باشد که سایر بازیگران نیز آن را در پیش بگیرند.

منبع Koimoi

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =