انجمن نویسندگان بریتانیا با WGA اعلام همبستگی کرد

انجمن نویسندگان بریتانیا

انجمن نویسندگان بریتانیا (WGGB) راهنمایی هایی را برای اعضای خود در مورد اعتصاب ارسال کرده و به آنها یادآوری کرده است که از اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا حمایت کنند.

انجمن راهنمایی هایی را برای اعضا و بیانیه ای برای مطبوعات منتشر کرده است که در آن وضعیت نویسندگان بریتانیا را تشریح کرده و با WGA ابراز همبستگی کرده است. اعضای WGGB قبلاً گفته شده است که اگر در طول اعتصاب در حوزه قضایی WGA مشغول به کار شوند، از WGA حذف خواهند شد.

در این راهنما، WGGB اعلام کرد اگر نویسندگان تصمیم بگیرند در طول اعتصاب برای ایالات متحده کار کنند. «می‌تواند نویسندگان را از عضویت در انجمن در آینده منع کند»

WGGB گفت: “این سیاست در گذشته به شدت اجرا شده است و منجر به متقاعد کردن بسیاری از اعتصاب شکنان برای خودداری از آسیب رساندن به انجمن و اعضای آن در طول اعتصاب شده است.”

نویسندگان WGGB بریتانیا که کار روی پروژه‌های WGA را می‌پذیرند و دستورالعمل WGGB را زیر پا می‌گذارند. اساساً به‌عنوان «عبور از خط اعتراض» تلقی می‌شوند و در لیست سیاه قرار خواهند گرفت.

انجمن نویسندگان بریتانیا

به هم پیوستن دو انجمن در اعتصابات

اعضای WGA و WGGB می توانند در صورتی که پروژه آنها تحت صلاحیت WGGB باشد، طبق دستورالعمل به کار خود ادامه دهند.

احتمال اعتصاب اعضای انجمن نویسندگان بریتانیا به دلیل قوانین مختلف اتحادیه های کارگری در بریتانیا بسیار کم است. عتصاب ثانویه بر اساس قوانین بریتانیا مجاز نیست. اما نویسندگان بریتانیایی تشویق شدند تا به روش‌های دیگری مانند شرکت در اعتراضات یا تظاهرات به این اعتصاب کمک کنند.

رئیس WGGB گفت: “ما همچنان به نشان دادن همبستگی خود با اتحادیه خواهران و اعضای آنها در ایالات متحده ادامه می دهیم. زیرا آنها دست به اقدامی برای تضمین دستمزد منصفانه، شرایط کاری مناسب و به دست آوردن سهم واقعی خود در موفقیت های مالی آینده کار خود زدند. ما می دانیم که اقدام اعتصابی آخرین راه حل است و نیاز به فداکاری فردی دارد. “

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =