پخش کات 4 ساعته ناپلئون ریدلی اسکات در Apple TV+ تایید شد

ناپلئون ریدلی اسکات

ناپلئون ریدلی اسکات قرار است یک کات چهار ساعته منتشر کند. اسکات در طی مصاحبه ای فاش کرد که با وجود تلاش های زیاد برای کاهش مدت زمان پخش فیلم، تایم آن هنوز بیش از چهار ساعت است.

او گفت: “من روی آن کار می کنم.” امروز صبح چهار [ساعت] 10 [دقیقه] بود. و ما چهار ساعت و 10 دقیقه فرصت داریم که این فیلم را پخش کنیم. “

ناپلئون ریدلی اسکات

داستان فیلم ناپلئون

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 ناپلئون داستان به قدرت رسیدن شخصیت افسانه ای فرانسوی را روایت می کند که واکین فینیکس در نقش اصلی آن نقش آفرینی می کند. همچنین ونسا کربی در نقش ژوزفین و همچنین طاهر رحیم، بن مایلز، لودیوین ساگنیر و روپرت اورت بازی می‌کنند.

این کات چهار ساعته بیشتر از زندگی ژوزفین قبل از ملاقات با ناپلئون است. فینیکس گفت: «این یک داستان شگفت‌انگیز است. “امیدواریم که برخی از جالب ترین لحظات را ثبت کرده باشیم.”

اسکات دیروز فاش کرد که فینیکس را تا حدی به دلیل بازی در جوکر انتخاب کرده است. او گفت: “من از فیلم ظالمانه “جوکر” شگفت زده شدم. من از نحوه تجلیل خشونت خوشم نمی آمد اما واکین فوق العاده بود.» در نتیجه اسکات تصمیم گرفت که از واکین در پروژه جدیدش و در نقش ناپلئون استفاده نماید.

ناپلئون ریدلی اسکات در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۲۳ در سینماها اکران می شود.

منبع Ign

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + نوزده =