فیلمبرداری فیلم Megalopolis ساخته فرانسیس فورد کاپولا به پایان رسید

فیلمبرداری فیلم Megalopolis

اخبار جدید حاکی از آن است که فیلمبرداری فیلم Megalopolis ساخته فورد کاپولا به پایان رسیده است. مگالوپولیس که به عنوان یک درام علمی تخیلی حماسی معرفی می‌شود. داستان زن جوانی را روایت می‌کند که وفاداری او در میان پدر محافظه‌کارش و دوست پسر آینده‌نگر به چالش کشیده می شود.

پس از انتشار اخباری درباره فیلم مگالوپولیس ساخته فرانسیس فورد کاپولا که حاکی از مشکلات در مراحل تولید بود. گزارش های جدید حاکی از آن است که بخش عمده ای از فیلمبرداری فیلم Megalopolis بالاخره به پایان رسیده است. با در نظر گرفتن کارهای پس از تولید، این فیلم به زودی برای اکران در سینما آماده است.

فیلمبرداری فیلم Megalopolis

 طبق خبرهای سینمایی مووی 21 کاپولا که به خاطر فیلم های نمادینی مانند سه گانه پدرخوانده و آخرالزمان اکنون شناخته شده است. نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی فیلم آینده اش یعنی مگالوپولیس را بر عهده داشته است. مگالوپولیس که به عنوان یک درام علمی تخیلی حماسی معرفی می‌شود. داستان زن جوانی را روایت می‌کند که وفاداری او در میان پدر محافظه‌کارش و دوست پسر آینده‌نگری که دارد به چالش کشیده می شود.

گروه بازیگران فیلم شامل ستارگانی مانند آدام درایور، فارست ویتاکر، ناتالی امانوئل، جان وویت، لارنس فیشبرن، اوبری پلازا، شیا لابوف، تالیا شایر، داستین هافمن و جیانکارلو اسپوزیتو هستند. گفته می شود هزینه ساخت این فیلم 120 میلیون دلار بوده که بسیاری از منتقدان منتظر شکست این فیلم در مراحل تولید بودند. اما در نهایت فیلم به سرانجام رسید.

منبع Cinemaexpress

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =