پخش سریال آقا و خانم اسمیت دوباره به تعویق افتاد

پخش سریال آقا و خانم اسمیت

استودیو آمازون احتمالاً به دلیل اعتصاب WGA و SAG-AFTRA، پخش سریال آقا و خانم اسمیت را به سال 2024 موکول کرده است.

 سریال Mr. and Mrs. Smith با بازی دونالد گلاور و مایا ارسکین، ریبوت فیلم آقا و خانم اسمیت سال 2005 است. و داستان یک زوج متاهل را دنبال می کند که قاتل و جاسوسان مخفی هستند که از هویت یکدیگر خبر ندارند و در عین حال یک رابطه و زندگی آشفته دارند.

فیبی والر-بریج در ابتدا به همراه گلاور در این سریال نقش آفرینی و بازی کرد. اما به دلیل اختلافات سریال را ترک کرد و ارسکین بعداً برای ایفای این نقش انتخاب شد.

استودیو آمازون اعلام کرده است که پخش سریال آقا و خانم اسمیت ابتدا قرار بود در نوامبر صورت بگیرد. اما اکنون در سال 2024 عرضه خواهد شد. با توجه به اینکه آمازون به احتمال زیاد ترجیح می‌دهد ستاره‌های آن دونالد گلاور و مایا ارسکین برای تبلیغ نمایش در دسترس باشند، شاید اتخاذ چنین تصمیمی منصفانه باشد. دستورالعمل‌های فعلی ستاره‌ها را از هرگونه بازاریابی یا تبلیغی در زمانی که اعتصابات ادامه دارد، باز می‌دارد.

در فوریه 2021، Prime Video برنامه‌های خود را برای تولید ریبوت سریالی از آقا و خانم اسمیت اعلام کرد. که یک ایده‌ اقتباس شده از فیلم اصلی سال 2005 است. در فیلم اصلی که در 2005 ساخته شد یک زوج متاهل با بازی برد پیت و آنجلینا جولی را دیدم. که در پشت یک ازدواج کامل و موفق، در واقع قاتلان ماهری بودند که هویت واقعی خود را پنهان می کردند. هنگامی که در یک ماموریت اعلام میشود که جین باید جان را بکشد همه چیز تغییر می کند. در اینجاهر دو سازمان اهداف جدیدی را به آنها اختصاص می دهند و در ادامه سازمان ها قصد دارند که جان و جین را از بین ببرند.

پخش سریال آقا و خانم اسمیت

داستان سریال

با اسمیت ها آشنا شوید:  جان و جین که هویت خود را رها کرده اند تا به عنوان شریک در کنار هم قرار گیرند. اما در واقع دو جاسوس بسیار حرفه ای هستند. که هر یک برای یک آژانس جداگانه و مخفی کار می کنند. اما آخرین ماموریت برای آنها بسیار چالش برانگیز می شود. وقتی که حقیقت برملا می شود حال آنها باید برای با هم ماندن و زنده ماندن بجنگند. زیرا آژانس های جاسوسی می خاوهند آنها را نابود کنند و هیچ راه فراری ندارند.

پخش سریال آقا و خانم اسمیت

تاریخچه توسعه پروژه

زمانی که آمازون در ابتدا از این پروژه رونمایی کرد. قرار بود این پروژه یک تلاش مشترک بین گلاور و فیبی والر-بریج باشد و هر دوی آن‌ها نقش‌های اصلی و سازنده سریال را بر عهده بگیرند. با این حال در سپتامبر 2021 والر-بریج تصمیم گرفت از سریال جدا شود و اختلافات خلاقانه با گلاور را عامل اصلی جدایی او عنوان کرد. خروج او یک روزنه ایجاد کرد و در آوریل 2022، ارسکین برای پر کردن جای خالی انتخاب شد.

در مصاحبه اخیر والر-بریج درباره تصمیم خود برای ترک سریال صحبت کرد. این نویسنده-بازیگر گفت: “من به مدت شش ماه کاملاً در قلب و ذهن روی آن نمایش کار کردم و واقعاً به آن اهمیت دادم. هنوز هم به آن اهمیت می دهم.” “و من می دانم که عالی خواهد بود. اما گاهی اوقات مهم این است که بدانید چه زمانی مهمانی را ترک کنید. همکاری خلاقانه مانند یک ازدواج است و برخی ازدواج ها نتیجه نمی دهند. در حال که شما می خواهید بهترین نتایج را به دست بیاورید.

پخش سریال آقا و خانم اسمیت اکنون برای سال 2024 برنامه ریزی شده است و به محض مشخص شدن زمان دقیق انتشار و تریلر بدون شک جزئیات بیشتری از داستان وسریال در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + چهار =