مذاکره جیمز گان برای کارگردانی بن افلک در دنیای دی سی

کارگردانی بن افلک در دنیای دی سی

جیمز گان در یک سری توییت، دنیای دی سی را دگرگون کرد. گان در کنار اعلام این که او و پیتر سفرن رئیس مشترک دی سی، لیست دی سی را نهایی کرده‌اند. فاش کرد که با بن افلک ملاقات کرده است تا درباره کارگردانی بن افلک در دنیای دی سی گفتگو کند.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 جیمز گان اعلام کرد که نسخه نهایی دی سی آماده است و در سال جدید آن را فاش خواهد کرد. یکی از پروژه‌هایی که گان قبلاً اعلام کرده است، فیلمی از سوپرمن با بازی یک کال‌ال جوان‌تر است. داستان این فیلم روزهای اولیه‌ زندگی سوپرمن جوان به عنوان خبرنگار را نشان می دهد. در نتیجه هنری کویل نقش سوپرمن را بازی نخواهد کرد. این خبر توسط هنری کویل نیز تایید شده است.

وقتی از بن افلک پرسیده شد که آیا بن افلک، بازیگر نقش بروس وین در فیلم‌های DC می‌تواند کارگردانی کند یا خیر. گان به طور شگفت‌انگیزی فاش کرد که یک مذاکره و ملاقات درباره کارگردانی بن افلک در دنیای دی سی داشته است.

در کنار بازیگری و فیلمنامه نویسی، افلک کارگردان پرکاری است که فیلم هایی مانند Gone Baby Gone، The Town و Argo را کارگردانی کرده است که برای آنها برنده جایزه بهترین فیلم شد. فیلم‌های افلک بیشتر در ژانر جنایی تمرکز دارند.

در حالی که ممکن است کویل به عنوان سوپرمن به دنیای دی سی بازنگردد. افلک قرار است در فیلم آینده فلش به عنوان یکی از چندین بتمن همراه با مایکل کیتون ظاهر شود. داستان به چندین خط زمانی می پردازد که امکان وجود چندین بتمن مختلف را فراهم می کند.

کارگردانی بن افلک در دنیای دی سی

تغییر برنامه های فیلم و سریال دی سی

فراتر از این آینده بن با DC ممکن است به پایان برسد. Wonder Woman 3 و گل گدوت هم ظاهرابه پایان راه رسیدند. این حرکت می تواند نشان دهنده پایان اسنایدرورس باشد. زیرا سران جدید استودیو DC قصد دارند دنیای جدیدی را بسازند.

به خاطر داشته باشید دنیای بتمن مت ریوز با بازی رابرت پتینسون در حال طراحی دنباله ها و اسپین آف ها است. برداشت ریوز نیز مستقل از برنامه های گان دی سی باقی خواهد ماند. این موضوع توسط گان اوایل این هفته در توییتر تایید شد.

منبع IGN

آخرین مطالب

یک پاسخ

  1. دی سی روز به روز بیشتر در لجن فرو میره!
    دی سی بعدا خواهد فهمید چه کسانی و چه چیزایی را از دست دادند. (هنری کویل)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 1 =