تاریخ اکران The Wonderful Story of Henry Sugar اعلام شد

اکران The Wonderful Story of Henry Sugar

تاریخ اکران The Wonderful Story of Henry Sugar به طور رسمی اعلام شد. طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 این فیلم کوتاه که اقتباسی از داستان رولد دال به همین نام است. در تاریخ 27 سپتامبر اکران خواهد شد و پیش از آن در جشنواره فیلم ونیز در تاریخ 1 سپتامبر به نمایش در خواهد آمد.

The Wonderful Story of Henry Sugar دومین اقتباس دال اندرسون پس از انیمیشن بلند استاپ موشن Fantastic Mr. Fox در سال 2009 است. در ابتدا قرار بود این فیلم در اکتبر اکران شود. اما اکنون تاریخ آن تغییر یافته است.

اندرسون گفت: «چیزی که من در این داستان دوست دارم نوشتن سخنان دال است. این یک فیلم 37 دقیقه ای است. شاید در نگاه اول کسی آن را فیلم حساب نکند. اما یک نمایش حدودا 40 دقیقه ای را می توان مانند یک فیلم داستانی در نظر گرفت. یا شاید بتوان گفت مانند برخی برنامه های بی بی سی که یک ساعته یا کمتر بودند به نظر می رسد. اما در نهایت چیزی که مهم است این است که این فیلم پیام خود را به درستی می رساند.»

اکران The Wonderful Story of Henry Sugar

بندیکت کامبربچ در نقش شخصیت اصلی و رالف فاینس در نقش رولد دال بازی می‌کنند. در این فیلم دو پاتل، سر بن کینگزلی و ریچارد آیواد در نقش‌های فرعی بازی می‌کنند.

اینکه تاریخ اکران The Wonderful Story of Henry Sugar پس از اولین نمایش آن در جنشواره ونیز اعلام شده می تواند یک امتیاز عالی و مثبت برای این فیلم باشد. زیرا بینندگان بر اساس دیدگاه های جشنواره می توانند برای تماشای فیلم تصمیم بگیرند.

منبع Faroutmagazine

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =