اولین تصاویر فیلم Maestro به کارگردانی بردلی کوپر منتشر شد

تصاویر فیلم Maestro

اولین تصاویر فیلم Maestro به کارگردانی بردلی کوپر منتشر شد. که زندگی و هنر لئونارد برنشتاین آهنگساز افسانه ای را بررسی می کند. این فیلم به پیوند پایدار بین برنشتاین و همسرش و همچنین روابط شایعه شده او با مردان می پردازد.

بازیگران گروه شامل کری مولیگان، مت بومر، مایا هاوک و سارا سیلورمن هستند و کوپر نقش برنشتاین را به تصویر می کشد که از دخترش جیمی تمجید می کند.

پیش از جشنواره فیلم ونیز این هفته که این فیلم اولین نمایش بین‌المللی خود را خواهد داشت. تصاویری از استاد بردلی کوپر منتشر شده که در آن نقش رهبر ارکستر نمادین لئونارد برنشتاین را بازی می‌کنند. Maestro دومین تلاش کارگردانی کوپر را پس از فیلم تحسین شده A Star Is Born در سال 2018 نشان می دهد.

کوپر و کری مولیگان در پروژه زندگی‌نامه‌ای که به پیوند پایدار بین آهنگساز، رهبر ارکستر و پیانیست نمادین لئونارد برنشتاین و همسرش فلیسیا مونته‌الگره کوه برنشتاین می‌پردازد، به اشتراک گذاشته می‌شوند.

.

بازیگران فیلم

در این فیلم مایا هاوک را در نقش دختر برنشتاین یعنی جیمی به تصویر کشیده و سارا سیلورمن که شخصیت شرلی خواهر آهنگساز را زنده می کند، حضور دارد. مایکل اوری بخشی از این گروه است که نقش رقصنده و طراح رقص جروم رابینز را بر عهده دارد و بازیگرانی مانند گیدئون گلیک، سام نیولا، میریام شور و الکسا سوینتون در کنار سایر بازیگران هستند.

جیمی برنشتاین در جدیدترین مصاحبه خود گفت: “انرژی بردلی بسیار شبیه انرژی پدر ما بود. و نحوه زندگی او در دنیا و ارتباطش با مردم ما را بیشتر و بیشتر به یاد پدرمان می انداخت. و ما متوجه شدیم که او چقدر برای این نقش مناسب است. “

این فیلم قرار است اولین نمایش بین‌المللی خود را در جشنواره فیلم ونیز در تاریخ 2 سپتامبر انجام دهد. نتفلیکس این فیلم را در تاریخ 22 نوامبر در سینماهای منتخب اکران می‌کند. در ادامه می توانید اولین تصاویر فیلم Maestro به کارگردانی بردلی کوپر را مشاهده نمایید.

تصاویر فیلم Maestro تصاویر فیلم Maestro تصاویر فیلم Maestro تصاویر فیلم Maestro تصاویر فیلم Maestro تصاویر فیلم Maestro تصاویر فیلم Maestro تصاویر فیلم Maestro

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =