تاریخ رسمی انتشار فصل 3 سریال Mandalorian اعلام شد

سریال Mandalorian

فصل بعدی سریال Mandalorian در اوایل سال 2023 پخش خواهد شد. همانطور که در کامیک کان برزیل اعلام شد. دیزنی فاش کرد که فصل بعدی داستان Mandalorian در تاریخ 1 مارس 2023 به دیزنی پلاس خواهد رسید. دیزنی همچنین تصویر جدیدی از ماندالوریان، دین جارین و گروگو را با هم در کابین خلبان به اشتراک گذاشت.

پس از اتحاد مجدد این جفت، فصل سوم جارین و گروگو به ماندالور سفر خواهند کرد، سیاره مادری Mandalorian جایی که احتمالاً کل موضوع “مالکیت تاریک سابر و ویران کردن ماندالور” به پایان خواهد رسید.

سریال Mandalorian

بنابر اخبار فیلم و سریال مووی 21 دیزنی اولین تریلر رسمی فصل 3 The Mandalorian را در D23 در اوایل سال جاری منتشر کرد. این تریلر یک درگیری بزرگ را در Mandalore نشان می دهد و در عین حال نکات احتمالی در مورد خط داستانی که سریال می تواند از شورشیان جنگ ستارگان بگیرد را ارائه می دهد.

در حالی که این فصل سوم سریال محبوب Mandalorian است. فصل بعد از رویدادهای Book of Boba Fett شروع می شود.

مندلورین یا مندلوری یک مجموعهٔ تلویزیونی وسترن فضایی آمریکایی است که توسط جان فاورو برای سرویس پخش اینترنتی دیزنی پلاس ساخته شده‌است. این نخستین سریال لایو اکشن در مجموعهٔ جنگ ستارگان است و داستان پنج سال پس از وقایع بازگشت جدای (۱۹۸۳) آغاز می‌شود. در آن پدرو پاسکال نقش شخصیت اصلی را ایفا می‌کند؛ یک شکارچی جایزه‌بگیر تنها که پس از استخدام برای بازیابی «کودک» فرار می‌کند.

تریلر فصل 3 سریال Mandalorian :

منبع IGN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − دو =