دورهمی کیم کارداشیان و ایوانکا ترامپ در بورلی هیلز

ایوانکا ترامپ

کیم کارداشیان و ایوانکا ترامپ گفتگوهای طولانی با یکدیگر داشتند  و احتمالاً همه این صحبت ها را در یک شام طولانی با یکدیگر در میان گذاشتند. طبق اخبار سلبریتی مووی 21 این دو نفر عصر یکشنبه از سالن پولو در هتل بورلی هیلز خارج شدند. مشخص نیست که شام 3 ساعته یک جلسه کاری ساده بود یا یک جشن تولد برای یکی از این 2 نفر.

با این حال یکی از افراد ما در رستوران  می‌گوید، کیم عمیقاً نگران اظهارات اخیر کانیه است. همچنین اینکه که او نگران شنیدن صحبت‌های مختلف توسط بچه‌هایش است. به‌ویژه با توجه به این واقعیت که آنها پسر عموی یهودی دارند. جرد و ایوانکا یهودی هستند.

ایوانکا ترامپ

آنچه واضح است این است که این دو سابقه دوستی طولانی مدتی با هم دارند. کیم در 5 سال گذشته چند بار با ایوانکا و همسرش جرد کوشنر در دی سی ملاقات کرده است. این دیدارها هم در خانه این زوج و هم در کاخ سفید بوده است.

کیم و ایوانکا در دوران بزرگ شدن نیز رابطه نزدکی با هم داشتند. ایوانکا از زمان کودکی با پاریس هیلتون دوست بود. همانطور که گزارش دادیم کیم در سال 2018 و 2019 در مورد اصلاحات در زندان با دونالد ترامپ، رئیس جمهور وقت آمریکا ملاقات کرد. و او در این مورد با جرد در تماس بوده است.

منبع TMZ

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 11 =