پادشاهی یوتیوب به MrBeast رسید

MrBeast

با چند هزار مشترک بیشتر MrBeast  پادشاه جدید یوتیوب شد. و PewDiePie از سلطنت خلع شد.

با توجه به اخبار سلبریتی مووی 21 پس از یک دهه دیگر PewDiePie پرمخاطب ترین یوتیوبر در این پلتفرم نیست. این عنوان متعلق به «MrBeast» است که چند هزار مشترک بیشتر از PewDiePie به دست آورده و او را پشت سر گذاشته است.

PewDiePie کانال خود را در آوریل 2010 راه اندازی کرد و ویدیوهای Let’s Play را در مورد بازی های اکشن و ترسناک مانند Amnesia: The Dark Descent و Naughty Dog’s The Last of Us از Frictional Games آپلود کرد. او به سرعت مشهور شد و در آگوست 2013 به پرطرفدارترین کاربر یوتیوب در این پلتفرم تبدیل شد. The Verge در سال 2014 به PewDiePie لقب پادشاه یوتیوب را داد و از آن زمان تاکنون او حدود 111 میلیون مشترک را جمع آوری کرده است. اگرچه این عدد قابل توجهی است که یک شخص می تواند آن را به دست آورد. اما MrBeast در تاریخ 14 نوامبر به سرعت از تعداد مشترکین PewDiePie گذشت.

همانطور که توسط سایت ورزشی و اینفلوئنسر Dexerto مشاهده شد. MrBeast اکنون 111 میلیون مشترک دارد. اما همانطور که در ویدیو مشاهده می‌کنید، MrBeast تعداد مشترکین PewDiePie را تحت الشعاع قرار داد و در مقابل تقریباً 111,846,073 مشترک PewDiePie، به 111,847,586 مشترک رسید.

MrBeast

سوابق PewDiePie

PewDiePie در گذشته چهره‌ای بحث‌برانگیز بوده است. یک بار در ژانویه 2017 از اجراکنندگان خواست تا بنری را به نمایش بگذارند که بر روی آن نوشته بوو “مرگ بر همه یهودیان”. او همچنین در ویدیوهای خود از زبان نژادپرستانه علیه سیاه‌پوستان استفاده می‌کرد. اگرچه به دلیل این رفتار وحشیانه خود عذرخواهی کرد.

از سوی دیگر MrBeast یک یوتیوبر خانواده دوست است. آقای بیست که کانال خود را در فوریه 2012 راه اندازی کرد. قبل از اینکه به چنین فرد مشهوری تبدیل شود، مسابقاتی اجرا می کرد که جوایز آن گران قیمتی داشت. او همچنین در اقدامات بشردوستانه شرکت داشت و یک کارآفرین بود. برای روز درختکاری برای کاشت بیش از 20 میلیون درخت در پارک‌های ملی در سراسر ایالات متحده و افتتاح یک فروشگاه مجازی برگر فست فود، سرمایه جمع‌آوری کرده است.

حتی PewDiePie می دانست که روزهای او به عنوان پادشاه یوتیوب رو به اتمام است. در ماه پس از اینکه MrBeast به 100 میلیون مشترک رسید. PewDiePie گفت که MrBeast «قطعاً» از او عبور خواهد کرد و او «قطعاً سزاوار آن است». زیرا PewDiePie از یوتیوب بازنشسته شده بود. اگرچه او آپلود ویدیو کلیپ را متوقف نکرده است.

ویدیو شمارشگر مخاطبان یوتیوبرها:

منبع Kotaku

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + بیست =