احتمال حضور آنیا تیلور جوی در نقش موج سوار نقره ای در فیلم Fantastic Four

آنیا تیلور جوی در نقش موج سوار نقره ای

مدتی است که شایعات آنلاین وجود دارد مبنی بر اینکه استودیو مارول قصد دارد یک شرور زن را در Fantastic Four قرار دهد. و برخی تا آنجا پیش رفتند که پیشنهاد کردند که جنسیت کاراکتر Silver Surfer تعویض شود. در اینجا طبق اخبار احتمال حضور آنیا تیلور جوی در نقش موج سوار نقره ای بالا می رود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 تغییر جنسیت سیلور سرفر اتفاق بدی نیست زیرا هیچ چیزی در مورد اینکه موج سوار نقره ای ذاتاً “مرد” است وجود ندارد و این ایده فقط داستان را جذاب تر می کند. گفته می شود منبعی که معمولا اخبار موثقی را ارائه می کند اعلام کرده که آنیا تیلور جوی در نقش موج سوار نقره ای برای ریبوت فیلم چهار شگفت انگیز در نظر گرفته شده است.

ما هیچ جزئیات بیشتری در مورد این داستان در دست نداریم. اما دیدن آنیا تیلور جوی در نقش موج سوار نقره ای یا همان سیلور سرفر بدون شک لذت بخش خواهد بود.

آنیا تیلور جوی در نقش موج سوار نقره ای

شخصیت زن شرور

Silver Surfer تنها هرالد(منادی) Galactus نیست و مطمئناً اولین نفر نبود. با در نظر گرفتن این موضوع فرانکی ری کاندیدای محتمل‌تری به نظر می‌رسد. در نهایت باید دید چه کسی موفق به دریافت این نقش برای بازی در دنیای مارول می شود.

در کمیک‌ها فرانکی به لطف دانشمند فینیاس تی. هورتون، قدرت‌های انسانی خود را به دست آورد. او بعداً عاشق جانی استورم شد. اما در تلاش برای نجات زمین داوطلب شد تا هرالد جدید گالاکتوس شود. فرانکی که با قدرت کیهانی آغشته شده بود. وظیفه یافتن دنیاهای جدیدی را برای استادش پیدا کرد تا آنها را مصرف کند.

البته این حدس و گمان از سوی ماست. و تنها چیزی که در حال حاضر با اطمینان می دانیم این است که تیلور جوی به دنبال یک زن شرور است. در حالی که او اولین بازی خود در مارول را با The New Mutants انجام داد.

موج‌سوار نقره‌ای یک بیگانه انسان‌نما با پوستی فلزی است. که قادر به سفر در فضا با استفاده از وسیله‌ای شبیه به تخته موج‌سواری است. او در ابتدا یک ستاره‌شناس جوان به نام نورین راد در سیارهٔ زن-لا بود. او سیارهٔ خود را از دست «بلعنده جهان‌ها» گالاکتوس، با خدمت به او به عنوان یکی از منادی‌هایش نجات داد. و در عوض با بخش کوچکی از نیروهای کیهانی گالاکتوس آغشته شد. سپس راد از قدرت گسترده، بدنی جدید و وسیله‌ای مشابه با تخته موج‌سواری برخوردار شد که توسط آن می‌توانست با سرعتی بیش از سرعت نور پرواز کند.

آنیا تیلور جوی در نقش موج سوار نقره ای

تایید نهایی بازیگران

اگر پاسکال برای ایفای نقش در Fantastic Four تایید نهایی دهد. انتظار می‌رود که اطلاعیه ای منتشر شود و لیست کامل بازیگران این فیلم را منتشر کند. ونسا کربی همچنان پیشتاز بازی در نقش سو استورم/زن نامرئی است که گفته می‌شود نقش اول فیلم را بر عهده دارد. و جوزف کوئین و ایبون ماس باچرخ به ترتیب در نقش‌های Human Torch و The Thing بازی می‌کنند.

در همین حال خاویر باردم برای بازی در نقش گالاکتوس در نظر گرفته شده است. همچنین برای نقش دکتر دووم به نظر می رسد که کیلین مورفی به عنوان گزینه اصلی خواهد بود. اگر چه پیش از این  آدام درایور برای این نقش اعلام آمادگی کرده بود. اما گفته می شود به دلیل مشغله کاری این نقش را رد کرده است.

مت شاکمن کارگردان با جاش فریدمن، همکار نویسنده Avatar: The Way of Water و Cam Squires از WandaVision بر روی آخرین پیش نویس فیلمنامه Fantastic Four کار کرده است. این فیلم در حال حاضر برای اکران در سینماها در تاریخ 2 می 2025 برنامه ریزی شده است.

منبع Comicbookmovie

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =