Disney+ تاریخ انتشار 2 Black Panther را اعلام کرد

تاریخ انتشار 2 Black Panther

در حالی که Black Panther: Wakanda Forever اکران خوبی را پشت سر گذاشته است. به‌روزرسانی جدید نشان می‌دهد که طرفداران می‌توانند دنباله MCU را در خانه‌هایشان دوباره تماشا کنند.

تاریخ انتشار 2 Black Panther از دیزنی پلاس مدت هاست موضوعی است که در بین طرفداران گمانه زنی می شود.

برخی انتظار دارند که این فیلم پس از نمایش انحصاری 45 روزه آن در سرویس استریم نمایش داده شود. با این حال یک گزارش نشان داد که استودیو مارول هیچ برنامه‌ای برای عرضه در دیزنی پلاس در پایان سال 2022 ندارد.

تاریخ انتشار 2 Black Panther

تاریخ انتشار 2 Black Panther چه زمانی خواهد بود؟

Disney+ در صفحه اصلی Black Panther: Wakanda Forever تایید کرد که دنباله آن در روز چهارشنبه، 1 فوریه 2023 عرضه خواهد شد.

این نمایش 82 روز پس از اکران Black Panther 2 در سینماها در 11 نوامبر 2022 خواهد بود که از فاصله بین اکران سینما تا پخش فیلم های Doctor Strange در Multiverse of Madness (رکورد 47 روزه) و Thor: Love and Thunder  با رکورد 62 روزه فراتر می رود.

این تایید یک روز پس از آن صورت گرفت که تیم پشتیبانی Disney+ تاریخ نادرست 20 ژانویه را برای اولین پخش استریم Wakanda Forever به اشتراک گذاشت.

تاریخ انتشار 2 Black Panther

چرا انتشار همراه با تاخیر Disney+ Black Panther 2 خوب است؟

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 مارول در آستانه یک سال بزرگ دیگر است. زیرا استودیو قرار است تعدادی پروژه را منتشر کند که MCU را گسترش می دهد.

Black Panther: Wakanda Forever  و اکرانش در ژانویه شروع مناسبی است. به خصوص پس از آن که این دنباله با تبدیل شدن به پردرآمدترین فیلم ابرقهرمانی به رهبری یک زن در ایالات متحده، تاریخ ساز شد.

انتشار استریم Black Panther 2 نیز یک ماه قبل از نمایش سینمایی Ant-Man and the Wasp: Quantumania انجام می‌شود. بنابراین به طرفداران اجازه می‌دهد تا قبل از شروع فاز 5، تماشای کامل MCU را کامل کنند.

علاوه بر این اولین نمایش Disney+ فرصتی را برای بینندگان فراهم می کند تا ایستراگ های فیلم را پیدا کنند. مانند ارتباط کیلمونگر با لباس پلنگ سیاه شوری و اولین حضور پسر T’Challa در فیلم.

منبع Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 14 =