بازسازی فیلم کره‌ای Veteran توسط مایکل مان تایید شد

فیلم کره‌ای Veteran

مایکل مان کارگردان «فراری» قصد دارد اقتباسی آمریکایی از فیلم کره‌ای Veteran بسازد. این پروژه در مرحله توسعه است و مان در حال همکاری با جناح های آمریکایی و کره ای CJ ENM، مجموعه فیلم و تلویزیون کره ای است. در حال حاضر مشخص نیست که آیا مان خودش کارگردانی خواهد کرد یا فقط تولید و نویسندگی را بر عهده خواهد گرفت.

یک منبع نزدیک به CJ ENM گفت: “ما در حال توسعه فیلمنامه ای با مایکل مان هستیم. اما نقش او و برنامه ما هنوز ثابت نشده است.”

طبق اخبار هالیوود مووی 21 کار روی این پروژه در طول اعتصاب فیلمنامه نویسان هالیوود متوقف شد و مشخص نیست چه زمانی توسعه به طور جدی آغاز می شود.

فیلم کره‌ای Veteran

مان در حال حاضر روی ساخت « Heat 2» تمرکز دارد. که اخیراً آن را به عنوان کارگردانی بعدی خود تأیید کرده است. این پروژه که در برادران وارنر راه اندازی می شود. دنباله ای بر فیلم او در سال 1995 است.

فیلم کره‌ای Veteran شباهت هایی با ” Heat ” دارد. زیرا یک قهرمان پلیس سرسخت به همراه صحنه هایی اکشن را به نمایش می گذارد. اگرچه مان قبلاً در آسیا و با ستارگان آسیایی کار کرده است به ویژه در فیلم “Blackhat” در سال 2015 و با گونگ لی در سال 2006 بازیگر “Miami Vice”.

آخرین فیلم مان «فراری» با بازی آدام درایور اولین بار در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد و در 25 دسامبر در ایالات متحده توسط نئون اکران خواهد شد. احتمالاً حضور «فراری» در رقابت اسکار ممکن است بر برنامه مان تأثیر بگذارد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هفت =