فرش قرمز فیلم باربی با حضور بازیگران و هنرمندان برگزار شد

فرش قرمز فیلم باربی

تنها چند هفته تا اکران فیلم موردانتظار “باربی” باقی مانده است و ستاره های فیلم همگی برای برگزاری فرش قرمز فیلم باربی در مرکز شهر لس آنجلس حضور پیدا کردند.

مارگو رابی که نقش اصلی فیلم را بازی می‌کند. برای رویدادی که یکشنبه در سالن اکسپو و Shrine در DTLA برگزار شد، در مرکز توجه قرار داشت. اگرچه به جای رنگ صورتی یک لباس به رنگ مشکی به تن داشت.

لباس مشکی رابی ادای احترام به عروسک باربی «تنها در کانون توجه» در دهه 1960 بود.

البته کِن هم با بازی رایان گاسلینگ در فرش قرمز حضور داشت. اما بقیه لیست مهمانان تقریباً به اندازه خود ستاره ها چشمگیر بودند. دوآ لیپا، بیلی آیلیش و نیکی میناژ که همگی ترانه‌هایی در موسیقی متن فیلم دارند. چهره خود را روی فرش صورتی نشان دادند. آمریکا فررا، تریکسی ماتل، عیسی رائه، مایکل سرا و سیمو لیو نیز در این مراسم حضور داشتند.

مشخص نیست که افترپارتی کجا برگزار شد. اما همانطور که گزارش دادیم، اگر بازیگران قبل از تاریخ اکران فیلم در 21 جولای به جایی نیاز داشته باشند، یک خانه رویایی باربی بسیار شیرین در مالیبو وجود دارد. در ادامه می توانید تصاویر بیشتری از فرش قرمز و یا در واقع همان فرش صورتی را مشاهده نمایید.

اخبار مرتبط: اولین تریلر فیلم 2023 Barbie

فرش قرمز فیلم باربی

فرش قرمز فیلم باربی فرش قرمز فیلم باربی فرش قرمز فیلم باربی فرش قرمز فیلم باربی فرش قرمز فیلم باربی فرش قرمز فیلم باربی فرش قرمز فیلم باربی فرش قرمز فیلم باربی

منبع TMZ

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 7 =