احتمال تقسیم فصل 3 The Witcher به دو بخش

تقسیم فصل 3 The Witcher

لورن اشمیت هیسریچ خالق The Witcher طی مصاحبه ای اختصاصی گفت امکان تقسیم فصل 3 The Witcher به چند قسمت وجود دارد. اشمیت هیسریچ همچنین پیش‌بینی می‌کند که حداقل هفت ماه دیگر پیش از انتشار فصل 3 زمان داریم که ممکن است به نفع تقسیم فصل باشد.

The Witcher محصول نتفلیکس بر اساس مجموعه کتاب‌های آندری ساپکوفسکی به همین نام است. که داستان گرالت ریویا (هنری کویل) یک شکارچی هیولا را روایت می‌کند. در حالی که او در یک دنیای فانتزی منحصربه‌فرد سرگردان است. درگیر اختلافات سیاسی پیچیده‌ای می‌شود. The Witcher پس از اکران در سال 2019 به سرعت به یکی از موفق ترین تولیدات اصلی نتفلیکس تبدیل شد. متأسفانه به دلیل همه گیری کووید و کارهای سنگین CGI پس از تولید سریال تنها شاهد انتشار فصل 2 در دسامبر 2021 بودیم.

تقسیم فصل 3 The Witcher

تقسیم فصل 3 The Witcher به چند بخش

در یک مصاحبه با اشمیت هیسریچ و دکلن دی بارا خالقان The Witcher: Blood Origin پرسیده شد که فصل بعدی چه زمانی در دسترس خواهد بود و آیا نتفلیکس ممکن است این فصل را در دو بخش منتشر کند. اشمیت هیسریچ در مصاحبه به ما گفت:

ما هنوز درباره تقسیم فصل 3 The Witcher بحث نکرده‌ایم. اما فکر می‌کنم چنین اتفاقی در میان تمام استریم ها رایج باشد. ما هنوز زمان زیادی داریم. حدود هشت ماه یا بیشتر تا انتشار فصل سوم Witcher فرصت هست. پس امیدواریم بتوانیم یک فصل کامل را در یک زمان مشخص منتشر کنیم. اما چه کسی می داند چه پیش آمدهایی در انتظار ما است. خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد.»

این اولین باری نیست که نتفلیکس تصمیم می گیرد فصل های یک سریال را به چند بخش تقسیم کند. مانند سریال Stranger Things. برادران دافر تصمیم گرفتند فصل 4 Stranger Things را به دو بخش تقسیم کنند تا به تیم VFX زمان بدهند تا کار روی قسمت های آخر را کامل کنند.

تقسیم فصل 3 The Witcher

اسپین های آف های ویچر

اشمیت هیسریچ برای رفع عطش طرفداران برای محتوای بیشتر The Witcher، روی چندین اسپین آف کار می کند که بین فصل های سریال اصلی منتشر شده اند. در آگوست 2021 انیمیشن The Witcher: Nightmare of the Wolf را داشتیم که بر داستان مربی گرالت، Vesemir (کیم بودنیا) متمرکز بود. و همین هفته گذشته اولین نمایش The Witcher: Blood Origin را داشتیم، یک مینی سریال اسپین آف که 1200 سال قبل از سریال اصلی اتفاق می افتد.

این تولیدات اسپین آف به گسترش دنیای غنی The Witcher کمک می کند. با این حال، ما هیجان زده هستیم که ببینیم فصل 3 سریال اصلی چه چیزی را برای طرفداران به ارمغان خواهد آورد. زیرا فصل 3 آخرین حضور کویل در نقش گرالت ریویا را نشان می‌دهد. در فصل چهار شاهد جایگزینی لیام همسورث به جای هنری کویل خواهیم بود. متأسفانه ما هیچ تاریخی برای انتشار فصل 3 سریال The Witcher نداریم.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + سیزده =