«Wednesday» با 341 میلیون ساعت بازدید رکورد زد

Wednesday

“Wednesday” نتفلیکس رکورد زد. این سریال فانتزی با بازی جنا اورتگا در نقش wednesday آدامز با 341.2 میلیون ساعت بازدید پس از اولین نمایش خود در 23 نوامبر در صدر جدول 10 برنامه تلویزیونی برتر نتفلیکس برای هفته 21 تا 27 نوامبر قرار گرفت.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 بر اساس داده های نتفلیکس « Wednesday» رکورد دار جدید بیشترین ساعات بازدید در یک هفته برای یک سریال تلویزیونی انگلیسی زبان در نتفلیکس است. « Stranger Things» فصل 4 پیش از این با 335.01 میلیون ساعت تماشا، رکورد را در هفته 30 می تا 5 ژوئن به ثبت رسانده بود. سریال «هیولا» ساخته رایان مورفی برای هفته 26 سپتامبر تا 2 اکتبر، 299 میلیون و 840 هزار ساعت به دست آورد.

بیش از 50 میلیون خانواده « Wednesday» را از زمانی که کمتر از یک هفته پیش نمایش داده شد، دیده اند.

«1899» با 87.89 میلیون ساعت تماشا در رتبه دوم فهرست سریال‌های تلویزیونی انگلیسی زبان در اولین هفته در دسترس قرار دارد. این سریال 17 نوامبر به نمایش درآمد. این سریال داستان مسافران یک کشتی مهاجر را دنبال می‌کند که پس از چندین رویداد مرموز مسیر کشتی را تغییر می‌دهند و با یک «معمای شگفت‌انگیز» روبرو می‌شوند.

Wednesday

سریال های درام و طنز

The Crown فصل 5 به رتبه 3 در لیست سقوط کرد و به دو هفته صدرنشینی خود پایان داد. آخرین فصل 42.36 میلیون ساعت در طول پنجره مشاهده کسب کرد که نسبت به هفته گذشته 84.3 میلیون ساعت کاهش قابل توجهی دارد.

فصل 3 سریال «Dead to Me» که در اولین هفته  در 33.3 میلیون ساعت تماشا شد. فصل آخر سریال با سورپرایزهای جدید جودی (کاردلینی) و جن (اپلگیت) همراه بود. وقتی جودی متوجه می شود که به سرطان مبتلا شده است. جن با یک بارداری غافلگیرکننده مواجه می شود. فصل افتتاحیه سریال نیز با 11.9 میلیون ساعت بازدید دوباره به لیست 10 عنوان برتر پیوست.

فصل‌های 4، 1 و 3 «مانیفست» جایگاه‌های پنجم، ششم و هشتم فهرست را به خود اختصاص دادند. قسمت اول فصل آخر سریال که در 4 نوامبر روی استریمر پخش شد. در سومین هفته از تماشای خود 21.6 میلیون ساعت بازدید داشت. در حالی که فصل های 1 و 3 به ترتیب 15 و 12.26 میلیون ساعت بازدید داشتند.

مینی سریال «پپسی، جت من کجاست؟» این مستند چهار قسمتی داستان واقعی و عجیب جان لئونارد را روایت می کند که پس از تلاش برای برنده شدن یک جت جنگنده در دادگاه، با پپسی روبرو شد.

همچنین در این فهرست «راهبه جنگجو» فصل 2 قرار دارد. با 11.97 میلیون ساعت تماشا درام فانتزی با بازی آلبا باپتیستا با کاهش تعداد بینندگان مواجه شد و به رتبه 9 سقوط کرد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − دو =