انیمیشن “Wish” برای ستاره آرزوهای دنیای دیزنی

روزشمار معکوس برای اصیل ترین انیمیشن دیزنی "Wish" آغاز شد! ستاره دنباله دار آرزوهای دیزنی که الهام بخش خیلی از بچه ها و بزرگسالان دنیاست اکنون انیمیشن مخصوص خودش را خواهد داشت...
Wish

دیزنی با اعلام انیمشین جدید خود “Wish” صدمین سالگرد خود را جشن میگیرد.
برای جشن گرفتن صدمین سالگرد تاسیس دیزنی، این کمپانی تصمیم گرفت از جدید ترین انیمیشن خود برای سال 2023 رو نمایی کند.


برنده اسکار آریانا دبوز در “Wish” بازی خواهد کرد. کمپانی انیمیشین دیزنی در سال 1923 توسط برادران دیزنی تاسیس شد. اکنون دیزنی به اسم کمپانی والت دیزنی شناخته میشود و یکی از محبوب ترین استدیو های انیمیشن سازی در دنیاست.

جدید ترین انیمیشن این کمپانی، Encanto، نامزد دریافت سه جایزه اسکار شد و جایزه بهترین انیمیشن را دریافت کرد و بیشتر 256 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخت.


در اکسپوی سالانه ی D23، دیزنی درباره ی آخرین انیمیشن خود “Wish” که در 2023 منتشر میشود خبر داد که عوامل فیلم West Side Story و بازیگر برنده اسکار آریانا دبوز در آن بازی میکنند.

فیلم در مورد آن ستاره ی محبوب ابتدای انیمیشن های دیزنی و اینکه چگونه به وجود آمد خواهد بود. دبوز نقش آشا را بازی میکند، داستان قهرمان 17 ساله ای که یک قلمرو از آرزوها را هدایت میکند روایت میکند.

“آرزو” را کارگردان Frozen، کریس بک و فاون ویراسانثورن کارگردانی میکنند و موسیقی آن را نامزد گرمی، جولیا میشل‌ میسازد.

Wish درباره ی ستاره ی دنباله دار معروف دیزنی است

مطالب مرتبط: Inside Out 2 جدید ترین پروژه ی دیزنی است!


برنامه ریزی اعلام انیمیشنی که یکی از معروف ترین و اول ترین سمبل های دیزنی (ستاره ی دنباله دار آرزو) است در سالگرد دیزنی یکی از هوشمندانه ترین تصمیم های ممکن برای تعیین تاریخ برای انتشار تاریخچه ی دیزنی است.
با نگاه اول، انتخاب یک کانسپت برای فیلمی که داستان یک ستاره آرزو را تعریف میکند ممکن کمی دور از انتظار به نظر برسد ولی برای کمپانی ای که بسیاری از “جادوی” خود را مدیون به حقیقت رساندن آرزوها و رویاهاست بی نقص است.

در هر صورت، “Wish” به پایه و ریشه ی کمپانی متصل است و حتی قبل از منتشر شدنش به طرز غیر قابل انکاری تاریخچه و اصالت دیزنی را بازگو میکند.

ستاره ی جادویی ابتدای لوگوی دیزنی انیمیشن خودش را خواهد داشت!

منبع: Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =