کیانو ریوز در Face/Off 2 در نقش یک کاراکتر شرور ظاهر می شود

کیانو ریوز در Face/Off 2

در چند ماه گذشته اعلام شد که نیکلاس کیج به یکی از بهترین فیلم‌های اکشن خود یعنی Face/Off بازخواهد گشت. اما این پایان خبرهای هیجامن انگیز برای این فلیم نبود. طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 حضور کیانو ریوز در Face/Off 2  تایید شده است. کیانو در این فیلم قرار است نقش یک کاراکتر شرور را داشته باشد.

اگر کیانو در Face/Off 2 به عنوان یک کاراکتر و شخصیت شرور حضور داشته باشد. می توان انتظار داشت که کیانو از این پس بیشتر نقش های شرور ظاهر شود.

ریوز معمولاً به عنوان نقش قهرمان شناخته می شود. حتی اگر این شخصیت قهرمان مثل جان ویک صدها نفر را به قتل برساند. ریوز در بسیاری از فیلم‌های اکشن جذاب نیز حضور داشته است. که قدمت آنها به Speed و Point Break در دهه 1990 بازمی‌گردد.

اینکه کیانو ریوز در Face/Off 2 تا چه حد شرور خواهد بود تنها به تصورات ما بستگی دارد.

کیانو ریوز در Face/Off 2

آخرین نقش شرور کیانو

ریوز از زمانی که در فیلم مردی از تای چی ظاهر شد، نقش منفی بازی نکرده است. شما همچنین می توانید شخصیت او را در Knock Knock به عنوان یک مرد “بد” در نظر بگیرید. اگرچه او فقط یک مرد ضعیف بود که تصمیم وحشتناکی گرفت. انتخاب کیانو ریوز به عنوان شخصیت شرور در Face/Off 2 بهترین ایده است. به خصوص به این دلیل که ما به دیدن این مرد در نقش قهرمان نهایی عادت کرده ایم.

با آموزش‌هایی که کیانو ریوز در فرانچایز جان ویک گذرانده است، ممکن است به خوبی به کاراکتر منفی Face/Off 2 تبدیل شود. زیرا او ممکن است در نقش یک شخصیت شرور، نسخه مهیج‌تری از ویک را بازی کند.

تاکنون، نیکلاس کیج فاش کرده است که دنباله Face/Off در حال توسعه است. اما هیچ جدول زمانی برای شروع تولید فیلم وجود ندارد. اما کیانو ریوز در حال مذاکره برای نقش شرور در Face/Off 2 است. امیدواریم بشنویم که هم تراولتا و هم به این دنباله فیلم باز می گردد.

منبع Giantfreakinrobot

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =