جدایی کیانو ریوز از سریال «شیطان در شهر سفید» شبکه Hulu

شیطان در شهر سفید

دو ماه پس از اینکه Hulu رسما تایید کرد کیانو ریوز در سریال شیطان در شهر سفید که توسط مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو ساخته می شود، بازی خواهد کرد. این بازیگر محبوب ماتریکس اعلام کرد از پروژه خارج شده است.

منابع می گویند که پخش کننده تحت حمایت دیزنی در حال حاضر به دنبال ستاره ای جایگزین برای بازیگری و تهیه کنندگی این درام است. این سریال بیش از یک دهه است در مراحل مختلف توسعه بوده است. نمایندگان Hulu و Reeves از اظهار نظر در این مورد خودداری کردند.

هولو رسماً در اوایل آگوست دستور ساخت Devil in the White City را صادر کرد. همچنین ریوز رسماً قرارداد بازی در این سریال را که بزرگترین تعهد تلویزیونی او تا به امروز بود بسته بود.

شیطان در شهر سفید

شیطان در شهر سفید بیش از یک دهه در دست ساخت بوده است. از جمله زمانی که به عنوان یک فیلم بلند پیش بینی می شد. تا زمانی که تصمیم گرفته شد به عنوان یک سریال ساخته شود. ریوز پس از ماه‌ها معامله به عنوان بازیگر و تهیه‌کننده اجرایی به این سریال ملحق شد. تاد فیلد کارگردانی این درام جنایی را برعهده دارد که اکنون محصول مشترک استودیو تلویزیونی پارامونت و ABC دیزنی است. پارامونت پیکچرز پس از یک مناقصه گسترده در سال 2015 زمانی که بیلی ری مشغول نوشتن فیلمنامه بود. حقوق این رمان را به دست آورد.

داستان سریال

طبق اخبار سریال و تلویزیون مووی 21 بر اساس رمان اریک لارسون، شیطان حول محور دانیل اچ. برنهام (نقشی که قبلا توسط ریوز ایفا می شد) می چرخد. یک معمار که رویای برگزاری نمایشگاه جهانی شیکاگو در سال 1893 دارد تا از آن برای نشان دادن اثر خود و رقابت با دیگران استفاده کند. در حالی که قاتل زنجیره ای اچ.اچ هولمز از نمایشگاه برای جذب و کشتن زنان استفاده می کند.

ریک یورن، استیسی شر، فیلد و مارک لافرتی نیز مجریان این سریال هستند. تعداد اپیزودهای رسمی هنوز مشخص نشده است. اسکورسیزی و دی کاپریو پیش از این برای فیلم های گروه های نیویورکی، هوانورد، جدا شده، جزیره شاتر و گرگ وال استریت همبازی بوده اند.

سایت Variety اولین بار خبر خروج ریوز را گزارش کرد.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =