رتبه‌بندی بهترین فیلم های تایسا مارتیگا

بهترین فیلم های تایسا مارتیگا

تایسا فارمیگا به دلیل تجارب متعددی که دارد، با ژانر ترسناک غریبه نیست. فارمیگا با حضور جذاب روی پرده و توانایی انتقال حس به راحتی، به استعدادی مورد توجه در هالیوود تبدیل شده است. با معرفی بهترین فیلم های تایسا فارمیگا همراه باشید.

7. The Long Dumb Road (2018)

بهترین فیلم های تایسا مارتیگا

The Long Dumb Road به کارگردانی هانا فیدل، بینندگان را به سفری وحشیانه در جنوب غربی آمریکا می برد، زمانی که دو پسر با بازی تونی رولوری و جیسون مانتزوکاس به طور غیرمنتظره ای به هم برخورد می کنند در حالی که هر کدام با تصمیمات مهمی در زندگیشان روبرو می شوند.

در این اثر پر شور، فارمیگا در نقش ربکا می درخشد و جرقه ای بی نظیر به فیلم می دهد. فارمیگا که به دلیل انعطاف پذیری و حضور جذابش در آثار مشهور است، اسکرین تایم ندارد، اما عملکرد او واقعاً برجسته است.

6. In a Valley of Violence (2016)

بهترین فیلم های تایسا مارتیگا

در دره خشونت به کارگردانی تی وست، ادای احترامی مدرن به فیلم‌های ژانر کلاسیک است. داستان در شهر بیابانی دنتون رخ می دهد، جایی که یک دریفت مرموز با بازی اتان هاوک با یک مارشال محلی بی رحم (جان تراولتا) برخورد می کند. آنچه در ادامه می‌آید یک مسابقه پرمخاطره است که با اکشن‌های شلیک‌کننده، انتقام‌جویانه، و طنز غیرمنتظره پر شده است که تماشای آن را برای طرفداران ژانر وسترن ضروری می‌کند.

فارمیگا در نقش مری-آن، یک مهمانخانه دار جوان با روحیه، اجرای برجسته ای را ارائه می دهد که استعداد او را با عمق به نمایش می گذارد و مری-آن را به حضوری به یاد ماندنی و دوست داشتنی در شهر مرزی ناهموار تبدیل می کند. این اثر از بهترین فیلم های تایسا فارمیگا می باشد.

5. Justice League vs. Teen Titans (2016)

بهترین فیلم های تایسا مارتیگا

لیگ عدالت در برابر تایتان‌های نوجوان یک فیلم انیمیشن ابرقهرمانی است که در کنار داستانی تینیجری، یک مسابقه قدرتمند را ارائه می‌دهد. در این فیلم قهرمانان برتر لیگ عدالت، از جمله بتمن و سوپرمن، حضور دارند که باید به تایتان‌های نوجوان با روحیه و گاهی سرکش بپیوندند تا یک تهدید فراطبیعی را خنثی کنند.

فارمیگا صدای خود را به یکی از نمادین ترین شخصیت های دنیای دی سی، ریون، وام می دهد. بازی او به عنوان قهرمان نوجوان همدل و مرموز به شخصیت عمق و اصالت می بخشد.

4. Higher Ground (2011)

بهترین فیلم های تایسا مارتیگا

Higher Ground به کارگردانی و با بازی ورا فارمیگا، خواهر بزرگتر تایسا، داستان کورین واکر، زنی را دنبال می کند که از کودکی تا بزرگسالی با معنویت در حال تکامل خود و انتظارات جامعه مذهبی خود دست و پنجه نرم می کند.

فارمیگا در یکی از نقش های اولیه خود در این فیلم، کورین واکر جوان را به تصویر می کشد. بازی او به عنوان نسخه کودک شخصیت اصلی بسیار فریبنده نیست. تایسا علیرغم سن کمش استعداد خود را در انتقال احساسات و عمق در شخصیت هایش نشان داده است.

3. Teen Titans: The Judas Contract (2017)

بهترین فیلم های تایسا مارتیگا

Teen Titans: The Judas Contract بخشی از مجموعه فیلم‌های اصلی دنیای DC است و تیم محبوب قهرمانان جوان را گرد هم می‌آورد تا با یک تهدید بزرگ روبرو شوند. خط داستانی فیلم حول محور تایتان‌ها می‌چرخد، زیرا آن‌ها با شرور خیانتکار، دث‌استروک (میگل فرر) روبرو می‌شوند که به دنبال نابود کردن آنها از درون است.

فارمیگا باری دیگر صدای خود را به شخصیت ریون وام می دهد. فارمیگا درگیری‌های درونی ریون و سفر او برای کنترل قدرت‌های عرفانی‌اش را به تصویر می‌کشد.

2. What They Had (2018)

بهترین فیلم های تایسا مارتیگا

فیلم What They Had به کارگردانی الیزابت چامکو بر روی خانواده ناکارآمد و در عین حال دوست داشتنی بریجت متمرکز است که با چالش های بیماری آلزایمر دست و پنجه نرم می کنند. هنگامی که مادرسالار خانواده، روث (بلایث دانر) ناپدید می شود، فرزندانش، نیک (مایکل شانون) و بریجت (هیلاری سوانک) را مجبور می کند تا با مبارزات خود مقابله کنند و تصمیمات دشواری بگیرند.

فارمیگا نقش اما، دختر خانواده بریجت را بازی می کند. بازی او نفس تازه ای را به فیلم می بخشد، زیرا او زن جوانی را به تصویر می کشد که در آتش متقابل آشفتگی عاطفی خانواده اش گرفتار شده است. ابن اثر از بهترین فیلم های تایسا فارمیگا می باشد.

1. We Have Always Lived in the Castle (2018)

بهترین فیلم های تایسا مارتیگا

We Have Always Lived in the Castle به کارگردانی استیسی پاسون و بر اساس رمان شرلی جکسون، داستان مریکات (فارمیگا) و خواهرش کنستانس (الکساندرا داداریو) را دنبال می‌کند، اعضای باقی‌مانده خانواده‌ای که جامعه آنها به دلیل یک تراژدی مرموز از آنها دوری می‌کنند. وجود آرام، هرچند عجیب و غریب آن‌ها با آمد‌ن یک پسر عموی دور (سباستین استن) مختل می‌شود و منجر به زنجیره‌ای از رویدادها می‌شود که طرفداران را تا آخر میخکوب خود می‌کند.

تصویر فارمیگا از مریکات بسیار مسحورکننده است. او دمدمی مزاجی این شخصیت را به تصویر می کشد و هم معصومیت و هم تاریکی پنهان او را به نمایش می گذارد.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 18 =