کوین فایگی: در حال کار روی یک پروژه مخفی مارول با اسکارلت جوهانسون هستیم

پروژه مخفی مارول با اسکارلت جوهانسون

پس از پخش تیتراژ فیلم Black Widow در سال 2021 طرفداران دلایلی برای این باور داشتند که پس از یک همکاری طولانی و هشت فیلم همکاری اسکارلت جوهانسون با مارول استودیوز به پایان رسیده است. با این حال کوین فایگی اعلام کرد در حال کار بر روی یک پروژه مخفی مارول با اسکارلت جوهانسون است.

 طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 کوین فایگی یک پروژه مخفی مارول با اسکارلت جوهانسون در حال توسعه دارد و اصلاً به Black Widow مرتبط نیست. از آخرین باری که درباره این پروژه شنیده ایم چند سال می گذرد.

جوهانسون در جریان یک گردهمایی مطبوعاتی صحبت کرد و این اطلاعات را تایید کرد. اما در مورد ماهیت پروژه اطلاعاتی را فاش نکرد. البته این بازیگر به‌روزرسانی مهمی را در رابطه با تولید ارائه کرد و گفت: ” اعتصاب WGA بر پروژه مخفی مارول تأثیر گذاشته است. بنابراین این بدان معناست که زمان بیشتری برای کشف اینکه جوهانسون و فایگی بر روی چه پروژه ای کار می کردند نیاز است.”

اسکارلت گفت در مصاحبه خود درباره فیلم گفت: “فیلم هنوز در حال وقوع است. بله. هنوز هم در حال وقوع است. [اما] نه در حال حاضر. زیرا در حال حاضر هیچ اتفاقی نمی افتد. درست قبل از اعتصاب ما در میانه توسعه آن بودیم و اکنون همه چیز بهم ریخته است.»

پروژه مخفی مارول با اسکارلت جوهانسون

جوهانسون در دیزنی

این پروژه فوق محرمانه اولین بار توسط کوین فایگی پس از اینکه جوهانسون با دیزنی در مورد نحوه تصمیم استودیو میکی ماوس برای توزیع Black Widow اختلاف نظر علنی داشت، مطرح شد. پس از به تعویق افتادن اکران خود در سینماها به دلیل بیماری همه گیر، این فیلم به طور همزمان در سینماها و در دیزنی پلاس به عنوان یک پروژه انحصاری اکران شد. که به گفته وکلای جوهانسون قرارداد را نقض می کرد. در اکتبر 2021 دیزنی و جوهانسون برای حل و فصل اختلافات حقوقی توافق کردند و جزئیات آن هرگز فاش نشد.

پس از شکایت، رابطه جوهانسون و دیزنی حاکی از ادامه همکاری آنها بود و آخرین بیانیه بازیگر انتقام جویان نشان می دهد که هر دو طرف اختلافات خود را کنار گذاشته و به راه خود ادامه می دهند.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =