خط زمانی The Marvels بلافاصله پس از سریال Ms. Marvel رخ می دهد

خط زمانی The Marvels

بری لارسون در نقش کارول دانورز در قسمت آخر میس مارول که در واقع برای The Marvels فیلمبرداری شده بود، ظاهر شد. اخبار پیرامون تولیدات مارول همیشه داغ و هیجان انگیز است. و طبق اخباری که به تازگی منتشر شده گفته می شود که خط زمانی The Marvels بلافاصله پس از اتفاقات سریال Ms. Marvel رخ می دهد.

  کامالا خان یا همان میس مارول  باید به سرعت قدرت های خود را توسعه دهد تا بتواند با کارول و مونیکا در ماجراجویی بین کهکشانی همراه شود و عقب نماند. مارولز در واقع داستان کامالا، کارول و مونیکا را دنبال می‌کند که در هنگام استفاده از قدرت‌هایشان مکان‌هایشان را عوض می‌کنند. در حالی که تلاش می‌کنند طلسم را بشکنند و از سیارات در معرض خطر محافظت کنند.

اگر تیتراژ پایانی قسمت آخر میس مارول را به یاد داشته باشید. مطمئناً خواهید دید که بری لارسون در نقش کارول دانورز نقش کوتاهی را در قسمت پایانی این سریال بازی می کند. او به سختی می تواند بفهمد که چرا ناگهان در اتاق خواب یک دختر ظاهر شد. و خط زمانی The Marvels دقیقا از همین جا آغاز می شود.

همانطور که ما برای تماشای The Marvels در سینما آماده می شویم. اکنون می دانیم که کارول، کامالا خان (ایمان ولانی) و مونیکا رامبو (Teyonah Parris) هر زمان که یکی از آنها از قدرت خود استفاده کند مکان های خود را عوض می کنند. همانطور که نیا داکوستا کارگردان این فیلم در مصاحبه ای فاش کرد و گفت آنچه ما نمی دانستیم این بود که صحنه ای که تماشا کردیم در واقع برای The Marvels فیلمبرداری شده بود. و خط زمانی The Marvels بلافاصله پس از سریال Ms. Marvel رخ می دهد.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم The Marvels

 خط زمانی The Marvels

جهش زمانی کاپیتان مارول

البته با در نظر گرفتن اینکه کاپیتان مارول در سال 1995 اتفاق افتاده است. فیلم یک جهش زمانی گسترده انجام داشت. اما از دیدگاه میس مارول به سختی یک دقیقه گذشته است. برای کامالا خان این خبر وحشتناکی است. زیرا نشان می دهد که او پس از اینکه به سختی یاد می گیرد چگونه قدرت های خود را کنترل کند، وارد یک ماجراجویی بین کهکشانی خواهد شد.

یکی از اولین بارهایی که کامالا را در فیلم می بینیم همان لحظه پایان سریال میس مارول است. بنابراین از نظر داستان فاصله زیادی برای او وجود ندارد. اما به نظر می رسد از نظر روحی، کمی تفاوت زمان وجود دارد تا قدرت‌های کامالا تا حدودی توسعه یابد. و سپس در طول فیلم آنها بیشتر و بیشتر دیده می شوند.

خط زمانی The Marvels

بالاتر، بیشتر، سریعتر، با هم

همانطور که گفته شد کامالا اگر می‌خواهد با کارول و مونیکا همگام شود. باید همه چیز را سریع یاد بگیرد. در عین حال این دختر به یک ستاره یا قهرمان تبدیل خواهد شد. زیرا او به شدت در حال و هوای ابرقهرمانی به سر می برد. اما بدون شک تبدیل شدن همراه با این رویداد ها برای او چالش های بزرگی محسوب می شود.

داکوستا با مگان مک دانل (WandaVision) و الیسا کاراسیک (لوکی) فیلمنامه The Marvels را نوشته اند. داستان با جا به جای موقعیت های کامالا، کارول و مونیکا شروع می شود که هر بار یکی از آنها از قدرت خود استفاده می کند این جا به جایی صورت می گیرد. زیرا دار-بن (زاوی اشتون) راهی برای پیوند آنها پیدا کرده است. سپس این سه نفر باید راهی برای شکستن طلسم و محافظت از هر سیاره ای که ابرشرور تهدید به نابودی آن است پیدا کنند. در این فیلم ساموئل ال جکسون (تهاجم مخفی) و پارک سئوجون (پارازیت) نیز حضور دارند.

The Marvels در تاریخ 10 نوامبر در سینماها نمایش داده می شود. این در صورتی است که اعتصاب بازیگران تا آن زمان به پایان رسیده باشد. در غیر این صورت ممکن است این فیلم نیز با تغییر تاریخ اکران مواجه شود.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نه =