سریال The Last of Us نهایت چهار فصل خواهد داشت!

کریگ مازین ، خالق سریال The Last of Us، می‌گوید این سریال احتمالا ۴ فصل خواهد داشت.

” هیچ وقت دقیق نمی‌توانیم این موضوع را بدانیم. ممکن است ۳ یا ۵ فصل شود اما ۴ عدد مناسبی به نظر می‌رسد. با توجه به داستان، برخی فصول تعداد اپیزودهای بیشتر و برخی اپیزودهای کمتری خواهند داشت.”

او همچنین گفت که پیش از آغاز اعتصابات در هالیوود در پروسه انتخاب بازیگر نفش Abby بودند.

” انتخاب بازیگر ابی اولین نقشی بود که می‌خواستیم به آن بپردازیم. ما سابقه خوبی در این موضوع داریم که هر موقع بازیگری را انتخاب کنیم مردم مخالفت کنند و واکنش می‌دهند:’واقعا؟’ و فکر می‌کنم این روند برای نقش‌های جدید هم ادامه خواهد داشت.”

اقتباس پلی استیشن که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. حداقل برای فصل دوم تمدید شد نه بیشتر. اما خالق آن کریگ مازین طوری عمل می کند. که گویی درام پسا آخرالزمانی چندین فصل خواهد شد.

مازین اعلام کرد. اگر بخواهند کل داستان بازی ویدیویی The Last of Us Part II را به تصویر بکشند. دو فصل نیاز است.

“بیش از یک فصل خواهند بود”.

با وجود این، مدیران HBO به صراحت اعلام کرده اند که “هیچ تضمینی” برای فصل 3 یا هر چیزی فراتر از آن وجود ندارد. سازنده در مورد بودجه فصل دوم این سریال گفت: «همیشه مشکل بودجه‌ای وجود دارد.»

سریال Last of Us چهار فصل
“همیشه مشکلات بودجه وجود دارد و سپس بحث در مورد اینکه چرا بودجه کافی نیست. تا زمانی که این کار را انجام می دادم، هرگز، هرگز، نه یک بار، در موقعیتی در جایی که بودم قرار نگرفته ام. مانند “چیزی که من نیاز دارم این است” و آنها مانند “باشه!” در نهایت به این می رسد [دست در همان سطح نگه می دارد]، بنابراین من نگران آن نیستم.”

به گفته مزین. اگرچه بحث بودجه برای اجرای فصل دوم. فصل سوم، فصل چهارم همراه است:

“حتی اگر ما یک بحث اساسی در مورد آنچه برای اجرای فصل دوم، فصل سوم، فصل چهارم لازم است داشته باشیم، چیزی که من همیشه می دانم این است که آنها همیشه با حسن نیت کار می کنند و ارزش خلاقانه سریال را قدردانی می کنند. اینطور نیست. یک تصمیم بی‌جون و فقط تجاری برای آن‌ها باشد. شاید تا حدی افرادی باشند که برایشان پول مهمتر باشد. اما برای کیسی بلویز و فرانچسکا اورسی نه. آنها اهمیت می‌دهند و می‌خواهند از ما حمایت کنند.”

مازین افزود که او “چشم انداز ما را در مورد نحوه پخش این سریال در [چند فصل] به HBO ارائه کرده است،” و القا می کند که این سریال به بیش از دو فصل نیاز دارد:

“ما چشم انداز خود را برای HBO در مورد چگونگی پخش این سریال نه در یک فصل، بلکه در چندین فصل مطرح کرده ایم.”

مزین سپس گفت: “چهار عدد خوبی به نظر می رسد” و ادامه داد: “برخی از فصل ها، به دلیل داستانی که می گوییم، به قسمت های کمتری نیاز دارند و برخی به تعداد بیشتری نیاز دارند.”

“هرگز نمی دانید. می تواند سه یا پنج باشد. اما چهار عدد خوبی به نظر می رسد. برخی از فصل ها، به دلیل داستانی که می گوییم، به قسمت های کمتری نیاز دارند و برخی به تعداد بیشتری نیاز دارند. بهترین خبر برای مخاطبان است. ما چیزهای بیشتری می‌خواهد. ما با شنیدن تعداد قسمت‌هایی که اعلام می‌شود، مایل نیستیم که آنها را خوشحال‌تر کنیم.”

وی در پایان خاطرنشان کرد که امیدوار است. حکمت نحوه ارائه آن روشن شود.

“و اگر آنها از تعداد قسمت‌های یک فصل خوششان نمی‌آید چون بیشتر می‌خواهند، خوب، خوب. اما وقتی همه چیز گفته شود و انجام شود، من فکر می‌کنم حکمت نحوه نمایش آن‌ها روشن خواهد شد. نمی دانم که آیا هر فصلی واقعاً تعداد قسمت های مشابهی خواهد داشت یا خیر. اما، هر چه باشد، تعداد آنها مهم نیست. آنچه مهم است این است که وقتی آنها به پایان فصل می رسند، می گویند “فصل خوبی بود.”

چرا The Last of Us به فصل های بیشتری نیاز دارد؟


کریگ مازین و نیل دراکمن (که کارگردانی هر دو بازی The Last of Us را نیز برعهده داشت). به صراحت. گفته اند. که برای روایت داستان The Last of Us Part II به بیش از دو فصل نیاز دارند.

در حالی که اولین بازی ویدیویی Last of Us. با یک فصل به تصویر. کشیده شده است. قسمت دوم کمی پیچیده‌تر می‌شود. و از یک جدول زمانی غیرخطی و تعداد بی‌شماری فلاش بک استفاده می‌کند.

و اگرچه HBO فقط به فصل 2. چراغ سبز نشان داده است. به نظر می رسد مازین و دارکمن با این تصور پیش می روند که حداقل فصل 3 را دریافت کنند.

دراکمن. گفته. بود. که او و مازین از قبل «می‌دانند بسیاری از فصل‌های 2 و 3 به کجا خواهند رفت»، بنابراین این فصل‌های بعدی یا قرار است اتفاق بیفتد یا سریال The Last of Us شبکه HBO ناتمام به پایان برسد.

جفری رایت ستاره بازی ها و سریال های تلویزیونی به The Direct گفت که فکر می کند آنها باید “[سریال HBO] را فراتر از فصل دوم ادامه دهند. فقط به این دلیل که “در بازی دوم داستان زیادی برای گفتن وجود دارد.”

بنابراین، اکنون توپ در زمین HBO است. The Last of Us یک موفقیت معتبر برای شبکه بود، و اگر مدیران آن بخواهند این داستان را تا پایان کامل ببینند، به نظر می رسد که به چیزی بیش از یک فصل 2 نیاز دارد.

منبع The Direct

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 17 =