سورپرایز جدید جیمز گان؛ جک بلک در نقش سوپرمن ظاهر می شود

جک بلک در نقش سوپرمن

جک بلک بازیگر و موزیسین محبوب، خود را به عنوان مرد فولادی جدید معرفی کرده است. با توجه به اینکه جک بلک در نقش سوپرمن ظاهر خواهد شد. او یک ویدیوی آزمایشی را کنار به اشتراک گذاشت.

در حالی که بسیاری از طرفداران Man of Steel از این خبر که هنری کاویل دیگر این نقش را بازی نخواهد کرد ناامید شدند، جک بلک شاید تنها مردی باشد که می تواند به چنین میراثی ادامه دهد. بلک تقریباً یک بار در پروژه کمدی فانوس سبز نقش یک قهرمان DC را بازی کرد و بدون شک Superman: Legacy بالاخره توانست به ستاره مدرسه راک اجازه دهد تا رویای خود را محقق کند.

البته، گان اعلام کرده است که به دنبال یک بازیگر جوانتر برای بازی در نقش کلارک کنت با نام مستعار سوپرمن در ریبوت خواهد بود.

فیلم Superman: Legacy

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فرنچایز سوپرمن اکنون آماده راه‌اندازی مجدد به عنوان بخشی از DCU است و Superman: Legacy اکنون برای اکران در 11 جولای 2025 برنامه‌ریزی شده است. جیمز گان و پیتر سفرن، روسای DC اخیراً جزئیات دنیای ابرقهرمانی مشترک را فاش کردند. “این یک داستان اصلی نیست. این فیلم بر سوپرمن جوان تمرکز دارد که میراث کریپتونی خود را با تربیت انسانی خود متعادل می کند. او مظهر عدالت حقیقت است. او در دنیایی مهربان است که مهربانی در آن منسوخ و قدیمی شده است.»

باید ببینیم گان در مورد حضور جک بلک در نقش سوپرمن چه نظری دارد. در نهایت باید گفت تمام این اخبار جنبه طنز داشت و در واقع باید منتظر آپدیت های جدید در مورد فیلم سوپرمن باشیم. 

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 3 =