کریس ایوانز اعتراف می‌کند که دلش برای کاپیتان آمریکا تنگ شده

کریس ایوانز کاپیتان امریکا

بیش از سه سال از آخرین حضور استیو راجرز در MCU می‌گذرد. و حالا کریس ایوانز اعتراف می‌کند که دلش برای بازی در نقش کاپیتان آمریکا تنگ شد‌ه است.

کریس ایوانز اعتراف می‌کند که دلش برای بازی در نقش کاپیتان آمریکا تنگ شد‌ه. بیش از سه سال از حضور ایوانز در نقش استیو راجرز در فیلم انتقام جویان: پایان بازی می‌گذرد. این فیلم در سال 2019 توسط جو و آنتونی روسو سا‌خته شد. ایوانز در این فیلم با ستارگانی همچون رابرت داونی جونیور، در نقش مرد آهنی و اسکارلت جوهانسون در نقش بیوه سیاه ایفای نقش کرد.

داستان در پایان این فیلم به گونه‌ای رقم خورد که در عوض مرگ، به زندگی‌ای که همیشه می‌خواست، یعنی زندگی در کنار پگی کارتر رسید. این به او اجازه می داد تا به طور رسمی ردای کاپیتان آمریکا را به سم ویلسون که در حال حاضر دارنده این عنوان در MCU است، برساند.

در حالی که ایوانز کاری جز حمایت از آنتونی مکی به عنوان دست اندرکار جدید این فرنچایز نکرده، او اعتراف می‌کند که هنوز هم دلش برای بازی در نقش استیو راجرز تنگ است. این بازیگر در گفت‌وگو با مجله People با اشاره به آخرین دستاورد خود به عنوان جذاب‌ترین مرد سال ۲۰۲۲ (می‌توانید خبر انتخاب کریس ایوانز به عنوان جذاب‌ترین مرد سال 2022 را با کلیک بر روی این متن بخوانید)، از تجربه کار برای استودیوی مارول به مدت تقریبا یک دهه صحبت می‌کند و نشان می دهد که هنوز هم آرزو دارد سال ها پس از بازنشسته شدن این نقش، به عنوان انتقام جو ظاهر شود.

نقل قول کامل او را زیر بخوانید:

آنها [فیلم‌ها] چالش برانگیز هستند، اما زیبایی فیلم‌ها عالی است. شما آنچه را که در آن قرار داده‌اید بیرون می آورید. این یک رابطه فوق العاده و بسیار همزیستانه بوده است، بنابراین من از انجام آن هیجان‌زده‌ام. من فکر می‌کنم وقتی فیلم ها به پایان می رسند شما بسیار خوشحال می‌شوید که یک استراحت داشته باشید. اما خیلی زود، حس دلتنگی به سراغتان می‌آید. من الان دلتنگ آن هستم. اما بله، من بسیار سپاسگزارم و بسیار خوشحالم که بخشی از آنها بوده‌ام.

آیا ایوانز می‌تواند به عنوان کاپیتان آمریکا در MCU بازگردد؟

کریس ایوانز mcu

از آنجایی که او مانند مرد آهنی و بیوه سیاه نمی‌میرد، مارول استودیوز به راحتی می‌تواند او را مجددا در نقش استیو راجرز قرار دهد. در پایان Avengers: Endgame، استیو آخرین ماموریت خود را انجام داد تا هر شش سنگ ابدیت را به مکان های اصلی خود بازگرداند، قبل از اینکه در دهه ۴۰ دوباره با پگی یار شود. فالکون و سرباز زمستان بهترین راه برای استفاده دوباره از این شخصیت را ارائه کردند. چرا که سم به سمت تبدیل شدن به انتقام جویان جدید انتقام جویان رفت. اما این فرنچایز تصمیم گرفت به جای آن تمرکز خود را روی کاپیتان آمریکای جدید بگذارد.

جالب اینجاست که کمتر کسی است که بداند بعد از نبرد زمین در انتقام جویان چه اتفاقی برای استیو می‌افتد. فاز ۴ MCU همچنان این ایده که کاپیتان آمریکا مرده را تداوم می‌بخشد – جزئیاتی که هنوز جای بحث دارد، زیرا مشخص نیست که چه بر سر استیو راجرز پیرمرد پس از تحویل سپر به سم آمده است. در این لحظه، به نظر نمی‌رسد که مارول استودیوز برنامه‌ای برای پاسخ به سوالات طولانی در مورد این موضوع داشته باشد، بنابراین انتظار نداشته باشید که ایوانز حداقل در آینده نزدیک دوباره به MCU بازگردد.

چرا در صورت عدم بازگشت استیو راجرز برای MCU بهتر است؟

کریس ایوانز mcu

اگرچه بازگرداندن استیو راجرز در MCU نسبتا آسان است، اما بهتر است که فعلا این کار را نکنند. MCU در حال حاضر در یک دوره بازسازی پس از پایان Infinity Saga به سر می برد و این شامل معرفی سم به عنوان کاپیتان آمریکای جدید از طریق کاپیتان آمریکای اسبق می شود. بازگشت احتمالی استیو می‌تواند این موضوع را از بین ببرد. چرا که در این صورت او می تواند توجهات را از سمت جانشین خود منحرف کند.

منبع: screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =