کریس ایوانز جذاب ترین مرد سال 2022 شد

ایوانز

ایوانز 41 ساله از سوی People عنوان جذاب ترین مرد سال 2022 را دریافت کرد. ایوانز هنوز در حال تطبیق با عنوان جدیدش است. اما می‌داند که این خبر حداقل یک نفر را خوشحال می‌کند. او می‌گوید: «مادر من خیلی خوشحال خواهد شد. او به هر کاری که من انجام می دهم افتخار می کند. اما این چیزی است که او واقعاً می تواند به آن ببالد.»

ستاره مرد خاکستری همچنین آماده است تا از دوستان نزدیک خود شوخی های جالبی را دریافت کند. او به شوخی می گوید: «واقعاً این یک نقطه برای آزار و اذیت من است».

صرف نظر از این، مادرش لیزا از این خبر خوشحال شده است. او به مردم می گوید: «اصلا از این خبر تعجب نمی کنم.»

ایوانز

ایوانز که بیشتر به خاطر بازی در نقش ابرقهرمان نوع دوست و فداکار کاپیتان آمریکا در مجموعه چند میلیارد دلاری Avengers مارول شناخته می شود. تنها در سال 2022 پروژه های بسیاری را پشت سر گذاشت. او در Lightyear پیکسار، مرد خاکستری نتفلیکس بازی کرد و سه فیلم جدید از جمله Ghosted در سال 2023 برای AppleTV+ که خودش تهیه کننده آن نیز هست، فیلمبرداری کرد. همچنین A Starting Point پلتفرم مشارکت که در سال 2020 را راه اندازی کرد، مشارکت دارد.

اکنون ایوانز در 40 سالگی خود در تلاش است تا تعادل مناسبی بین کار و زندگی داشته باشد. تا حد امکان می خواهد در خانه باشد و با خانواده خود در بوستون وقت بگذراند.

آینده کاری کریس

او می‌گوید: «من بیشتر اوقات در محل فیلمبرداری فیلم ها هستم. من خیلی پیرتر از آن هستم که بتوانم شش ماه را بیرون از خانه زندگی کنم. اما در حال حاضر در مرحله بهتری قرار گرفته ام که از بودن در خانه خوشحالم.”

کریس همچنین بیشتر به آینده خود خارج از بازیگری فکر می کند. آینده ای که شامل ازدواج و پدر شدن می شود. او می گوید: «این چیزی است که من می خواهم. فقط از من انتظار نداشته باشید که وقتی این اتفاق افتاد زیاد در مورد آن صحبت کند: “بعضی چیزها را فقط برای خودم می خواهم.”

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 ایوانز پس از گذشت بیست و دو سال از زندگی حرفه ای خود اعتراف می کند که آماده است کمی از کار کناره گیری کند. او می‌گوید: «لذت‌بخش‌ترین جنبه شغلی من در حال حاضر این است که به اندازه کافی احساس امنیت کنم که بتوانم پایم را از روی گاز برداریم. احساس می‌کنم کمی آزادی بیشتری نیاز دارم تا از کارهای سینمایی دور شوم و در این مدت بتوانم پروژه هایی پیدا کنم که روحیه خلاقانه من را ارضا کند.»

ایوانز

جذاب ترین موضوع در زادگاه کریس

او می گوید در بوستون جذابیت های بسیاری وجود دارد از جمله لهجه. لهجه برای من نشان از خانه و زادگاه دارد. من عاشق آب و هوا هستم. فصل ها، تیم های ورزشی. اما جذاب ترین چیز در مورد بوستون شاید دانشگاه های ما است. ما مدارس خوب زیادی داریم.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + شش =