پوستر کاراکترهای انیمیشن Elemental منتشر شد

پوستر کاراکترهای انیمیشن Elemental

مجموعه جدیدی از پوستر کاراکترهای انیمیشن Elemental توسط پیکسار و دیزنی منتشر شد. این انیمیشن داستان سفر به شهر المنت و ملاقات با برخی از مردم محلی آن را دنبال می کند. کاراکترهای اصلی شامل Ember، Wade، Clod و Gale چهار شهروند هستند. که به جز Ember و بقیه خانواده های آتشین او، همه در هماهنگی مشترک با یکدیگر زندگی می کنند.

پوستر کاراکترهای انیمیشن Elemental

کاراکترهای انیمیشن

اولین تصویر (در انتهای متن)مربوط به Ember است. یک فشفشه واقعی. تصویری که از Ember به اشتراک گذاشته شده شخصیتی خندان را نشان می دهد که آماده است همه چیز را به آتش بکشد. لوگوی او در زیر تصویر او برچسب زده شده است. “شعله ور شو”. که به مخاطبان این نوید را می دهد که قهرمان اصلی با اشتیاق زندگی می کند و از زیر سوال بردن دنیایی که به آن عادت کرده است نمی ترسد.

تصویر دوم مربوط به Wade است. وید که از آب ساخته شده است. مردی واقعاً خنک است که در پوستر او را در حال استراحت با هدفون دور گردنش می بینید. وید که صداپیشگی او را مامودو آتی بر عهده دارد. با رنگ‌های آبی خنک و چشم‌هایش به تصویر کشیده شده است.

Elemental حول محور یک رمان عاشقانه نوظهور بین امبر و وید خواهد بود. اما نگر می شود یک فیلم دیزنی و پیکسار بدون چند همراه دوست‌داشتنی باشد؟ بدون شک نه. از این رو در عکس های جدید پوستر کلود و گیل گنجانده شده است. کلود با صدای میسون ورهایمر، صدای نسل جوانتر است. پوستر این کاراکتر که یک مدل موی جالب که در واقع علف‌ است را نشان می دهد.

 کلاد را با لبخندی خوش‌آمدگو و جلیقه‌ای استتار می‌بیند تا مطمئن شود که با محیط اطرافش ترکیب می‌شود. در نهایت یک نمای نزدیک از گیل دریافت می کنیم که عنصر هوا را نشان می دهد. همانطور که از تریلر اول دیدیم. گیل شخصیتی بزرگتر دارد که در پوستر او منعکس شده است.

پوستر کاراکترهای انیمیشن Elemental

Elemental درباره چیست؟

شهری رنگارنگ پر از فضای فراوان برای عناصر خاک، آب و هوا است. اما امبر و بقیه خانواده آتشینش از جامعه جدا می مانند. زیرا خود را برای دیگران پر خطر می بینند. امبر پس از عبور از یک مسیر با عنصر آب یعنی وید، این دو با یکدیگر دوستی غیرمنتظره ای برقرار می کنند که منجر به یک داستان عاشقانه می شود. امبر در حین آشنایی با وید، متوجه می شود که شاید فرصتی برای او و دیگر موجودات آتشین وجود داشته باشد تا در هماهنگی با بقیه شهر زندگی کنند.

Elemental به کارگردانی پیتر سون (دایناسور خوب) در تاریخ 16 ژوئن 2023 وارد سینماها خواهد شد. پوستر کاراکترهای انیمیشن Elemental را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =