استایل های متفاوت و عجیب دوجا کت و کایلی جنر در هفته ی مد پاریس

دوجا کت و کایلی جنر با ظاهری که سر ها را به طرف خودش برمیگرداند در هفته ی فشن شوی پاریس ظاهر شدند. به روز ترین استایل های سلبریتی ها را در اخبار سلبریتی مووی 21 دنبال کنید:


دوجا کت این لباس رو که در فشن شوی Schiaparelli Haute پوشیده بود از “جهنم” دانته الهام گرفته بود.
خواننده ی آهنگ “Say So” روز دوشنبه در حالی در هفته ی مد و فشن پاریس ظاهر شد که استایلی سر تا پا قرمز داشت که کار دست پت مک برث، میک آپ آرتیست معروف بود.
به گفته ی مک برث، در این استایل 30,000 نگین کریستالی سواروفسکی کار شده تا اون ظاهر “جادویی خیره کننده ای که شبیه یک برلیان درخشانه” ساخته بشه.


بدن سرخ پوش این ستاره که با کریستال و رنگ مصنوعی رنگ آمیزی شده. استایل دوجا کت با یک نیم تنه ابریشمی سرخ، یک جفت بوت بلند و یک دامن که با دانه های قرمز پوشیده شده تکمیل شده بود.
در حالیکه که ظاهر دوجا کت بیشتر از همه جلب توجه میکرد، همچنان با کانسپت و محتوای فشن شو هماهنگ بود. به گفته ی توضیحاتی که در مورد کالکشن گفته شده، فشن شوی بهار – تابستانه ی 2023 از “کمدی الهی” دانته الیگری الهام گرفته شده است. کمدی الهی یک شعر سه قسمتی از سفر دانته در جهنم، برزخ و بهشت است. کانسپت این فشن شو در تلاش بود که مرز های بین واقعیت و خیال را کمرنگ کند.
حضور دوجا کت در این مراسم ریکشن های متفاوتی را در پی داشت. بعضی ها آن را یک کار هنری جسورانه خواندند در حالیکه به نظر بقیه ظاهر دوجا هماهنگ با فشن شو بود. بعد از دوجا کت، استایل عجیب کایلی جنر در این مراسم را بررسی می کنیم.

حضور کایلی جنر در فشن شوی پاریس باز هم با یک استایل خاص


کایلی جنر هم در Schiaparelli با استایلی ریسکی و منحصر به فرد ظاهر شد که بعد تر در تن مدل های همان فشن شو ظاهر شد. کایلی در حالی بر روی فرش قرمز حضور پیدا کرد که سر بزرگ یک شیر (ساختگی) روی شانه اش رو بر روی لباس مشکی اش داشت. لباس کایلی هم بحث های آنلاین را داغ تر کرد.
با اینکه بعضی ها با لباس جنر شوخی کردند و جوک های “شیر، جادوگر و یک کمد لباس” رو بهش نسبت دادند ولی، لباس کایلی هم کالکشن فشن شو رو به چالش میکشید.
دنیل روزبری، کارگردان هنری Schiaparelli گفت که او “از بعضی تصویر سازی های خیره کننده ی دانته” الهام گرفته است.


“پلنگ، شیر و گرگینه مونث نمایان گر شهوت، غرور و حرص هستند.”
او نوشت:”در آثاری که اینجا هستند میتونید مصنوعات تماشایی ای که تاکسیدرمی شده اند و کاملا با دست ساخته شده اند پیدا کنید. آثاری که ساخته دست هستند و کاملا از فوم، رزین و مواد دیگر ساخته شده اند.” استایل دوجا کت و کایلی جنر جزو هایلایت های این مراسم بودند.

منبع: UK.Movies

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + ده =