فیلمبرداری فیلم Modì جانی دپ در مجارستان آغاز شد

فیلم Modì جانی دپ

ستاره ایتالیایی لوئیزا رانیری که نقش عمه پاتریزیا را در فیلم « The Hand of God» به کارگردانی پائولو سورنتینو را بازی کرد، به بازیگران فیلم Modì جانی دپ پیوست. این فیلم درباره هنرمند ایتالیایی آمدئو مودیلیانی است. فیلمبرداری این فیلم در بوداپست آغاز شده است.

رانیری در «Modì» در کنار همکار ایتالیایی ریکاردو اسکامارسیو که نقش پسر نقاش و مجسمه‌ساز را بازی می‌کند که عمدتاً در فرانسه کار می‌کرد و به خاطر سبک مدرن پیشگامانه پرتره‌ها و برهنه‌هایش مشهور شد. آل پاچینو نقش موریس گانگنات مجموعه دار بین المللی آثار هنری را بازی می کند. بازیگران فیلم نیز شامل آنتونیا دسپلات، استفن گراهام برونو گوری، رایان مک پارلند، بنجامین لاورنه و سالی فیلیپس هستند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 رانیری در نقش روزالی، صاحب یک کافه ایتالیایی در پاریس است که مودیلیانی او را نقاشی کرده است. طبق اطلاعات این هنرمند فاسد ایتالیایی در 35 سالگی درگذشت. روزالی نقش مادرش را ایفا می کرد و از مودیلیانی در زمانی که مست یا آنقدر بی پول بود مراقبت می کرد که نمی توانست یک غذای گرم را تهیه کند.

فیلم Modì جانی دپ

کارگردانی جانی دپ

فیلم Modì جانی دپ دومین فیلم بلند به کارگردانی دپ است. نشان دهنده بازگشت او به صندلی کارگردانی 25 سال پس از “شجاع” است. که در آن این بازیگر در کنار مارلون براندو نیز بازی کرد. دپ اخیراً در نقش لویی پانزدهم در «Jeanne Du Barry» به کارگردانی Maïwenn ایفای نقش کرد که اولین نقش او پس از محاکمه افترا در سال 2022 علیه همسر سابق امبر هرد بود که باعث جنجال رسانه ای شد.

انتظار می رود فیلمبرداری “Modì” پس از چندین هفته در بوداپست به ایتالیا منتقل شود.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 2 =