جدایی جیدا پینکت اسمیت از ویل اسمیت هفت سال پیش انجام شده بود

جدایی جیدا پینکت اسمیت از ویل اسمیت

گفته می شود جدایی جیدا پینکت اسمیت از ویل اسمیت در سال 2016 یعنی 7 سال پیش انجام شده بود و آنها زندگی جداگانه ای از یکدیگر دارند اما این جدایی به صورت رسمی ثبت نشده است. این بازیگر 52 ساله در مصاحبه ای صریح پیش از انتشار کتاب خاطراتش “شایستگی” فاش کرد که او و همسرش ویل 55 ساله هفت سال است که از هم جدا شده اند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 جیدا در یک پیش نمایش که به طور کامل جمعه در ساعت 8 بعد از ظهر پخش میشد این خبر را تایید کرد. جدایی جیدا پینکت اسمیت از ویل اسمیت روی کاغذ و به صورت رسمی نیست. اما به صورتی که جیدا آن را بیان کرد و گفت در واقع “در زمانی که به سال 2016 رسیدیم ما فقط از تلاش خسته شده بودیم.”

او به روزنامه‌نگار گفت: «من فکر می‌کنم هر دوی ما به نوعی هنوز در خیالاتمان گیر کرده بودیم. و از فرد مقابل انتظارات بی جایی داشتیم.»

در پاسخ به روزنامه نگار که پرسید چرا قبلاً درباره جدایی صحبت نکرده اند. جیدا گفت که آنها “هنوز آماده نیستند” و افزود که او و ویل در شب سال نو 1997 با او ازدواج کردند و هنوز در تلاش هستند تا بفهمند که بین شان چه اشتراکاتی وجود دارد.”

جدایی جیدا پینکت اسمیت از ویل اسمیت

فرزندان جیدا و ویل

جیدا و ویل با هم دو فرزند دارند. یک پسر به نام جیدن 25 ساله، و یک دختر به نام ویلو 22 ساله. البته جیدا دارای یک پسر دیگر به نام  تری که 30 ساله است و از همسر سابق شری زامپینو است.

او در کتاب جدیدش به لحظه‌ای که ویل در مراسم جوایز اسکار 2022 به صورت کریس راک کوبید هم نوشت. پس از آن که کمدین 58 ساله درباره سر تراشیده‌اش شوخی کرد. (جیدا با آلوپسی زندگی می کند.)

“ما زندگی جداگانه ای داشتیم و به عنوان خانواده در آنجا بودیم. نه به عنوان زن و شوهر. اما وقتی می شنوم که ویل در هرج و مرج لحظه در آم لحظه فریاد می زند “همسر”، یک تغییر درونی برای من رخ می دهد. اوه—… من همسر هستم!

او در ادامه به یاد می آورد که در آن لحظه احساس خود را شبیه به نوجوانی خود دانست “که در یک باشگاه در بالتیمور، دعوا بر سر او شروع شده است و شور و احساس خاصی را به او منتقل کرده است.”

جدایی جیدا پینکت اسمیت از ویل اسمیت

کتاب جیدا

او در این کتاب می‌افزاید: «اما مهم نیست که چه باشد، من و ویل با هم هستیم.» جدایی جیدا پینکت اسمیت از ویل اسمیت و وضعیت رابطه آنها مدت ها ست که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. عروسی ویل و جیدا خصوصا پس از واقعه ای که در اسکار رخ داد شایعات و گمانه زنی های زیادی را به همراه داشت.

او درباره وضعیت ازدواجشان می گوید: «ما هنوز در حال کشف کردن آن هستیم.» «ما در حال انجام کارهای بسیاری با یکدیگر بودیم. ما فقط عشق عمیقی به یکدیگر داشتیم. و می‌خواهیم بفهمیم که این مسیر برای ما چگونه پیش خواهد رفت.»

این بازیگر  در مورد بچه‌هایش می‌گوید «بچه‌های من، به من احساس عمیقی از پذیرش خود را آموختند.»

او درباره Jaden، Willow و Trey می‌افزاید: سطح عشق، عشق بی قید و شرطی که آنها به من و پدرشان دارند بی نظیر است.آنها تمام زندگی من و خود را را همراه با اشتباهاتی که در زندگی داشتم دوست داشتند که بدون شک این یک واقعه بی نظیر در زندگی هر فرد و مادری است.»

کتاب جیدا از روز سه شنبه فروش خود را آغاز کرده است.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 6 =