برنده مسابقه Survivor جایزه 1 میلیون دلاری را به کهنه سربازان اهدا کرد

مسابقه Survivor

مایک گابلر برنده مسابقه Survivor چهارشنبه شب اعلام کرد که تمام جایزه یک میلیون دلاری خود را به کهنه سربازان اهدا خواهد کرد.

متخصص دریچه قلب 52 ساله پیش از برنده شدن به بینندگان سریال مسابقه CBS گفته بود که جایزه را به کهنه سربازان اهدا می کند. مایک در نهایت پس از برنده شدن جایزه به قول خود عمل کرد.

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 گابلر در خلال برنامه Survivor After Show که لحظاتی پس از پیروزی او فیلمبرداری شد به مجری جف پروبست گفت: “کسانی هستند که به این پول بیشتر نیاز دارند.” “و من تمام جایزه یک میلیون دلاری مسابقه Survivor  را به نام پدرم رابرت گابلر که یک کلاه سبز بود به جانبازان نیازمند که در حال بهبودی مشکلات روانپزشکی یا PTSD هستند، اهدا می‌کنم تا اپیدمی خودکشی مهار شود. “

مسابقه Survivor

مسابقه طولانی مدت در این فصل دوباره در جزایر فیجی برگزار شد. در این مسابقه 5 نفر حضور داشتند که 3 نفر به مرحله نهایی راه پیدا کردند. پس از اتمام مسابقه، رای 7-1-0 هیئت داوران باعث حذف رقبای گابلر شد و او رسما در این مسابقه پیروز شد.

وقتی پروبست مجری مسابقه مسابقه Survivor  از گابلر پرسید که وضعیت مالی او در خانه چگونه است. او گفت: ” من برای مسابقه سخت تمرین کردم و کمی هم خوش شانس بوده ام.” “اما می دانید من از طریق این تجربه متوجه شدم. فرد ثروتمندی هستم. من زندگی شگفت انگیزی در خانه دارم. خانواده شگفت انگیزی دارم. دوستان شگفت انگیزی دارم. من باید شوهر بهتری باشم. من باید پدر بهتر و برادر بهتری باشم. باید پسر بهتری باشم. همه این کارها را انجام خواهم داد.»

گابلر گفت: “ما به جانبازان نیازمند کمک خواهیم کرد و کل آن یک میلیون دلار را به آنها اهدا خواهیم کرد.”

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − شش =