تریلر سریال Lucky Hank با بازی باب ادنکیرک

تریلر سریال Lucky Hank

تریلر سریال Lucky Hank منتشر شد. هنک خوش شانس ( Lucky Hank) یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی است. که توسط AMC ساخته شده است. این فیلم با بازی باب اودنکیرک بر اساس رمان مرد مستقیم نوشته ریچارد روسو در سال 1997 ساخته شده است. سریال قرار است در 19 مارس 2023 پخش شود.

این سریال در ابتدا اعلام شد که در آوریل 2022 در تلویزیون AMC و Tristar با نام کتابی که بر اساس آن ساخته شده بود، با آرون زلمن و پل لیبرشتاین به عنوان مجریان برنامه و باب اودنکرک به عنوان تهیه کننده اجرایی علاوه بر بازی، در حال توسعه است. این سریال قرار است یک فصل اول هشت قسمتی داشته باشد. اما در ژانویه 2023 این مجموعه به Lucky Hank تغییر نام داد.

در آگوست 2022 گزارش شد که Mireille Enos به بازیگران پیوست. ماه بعد اولیویا اسکات ولش، دیدریش بادر، سارا امینی، سدریک یاربرو و سوزان کرایر به او پیوستند. بعداً اعلام شد که آلوینا آگوست و آرتور کنگ به عنوان استادان متاهل، جون و تدی واشنگتن-چن به بازیگران خواهند پیوست.

در ژانویه 2023 اعلام شد که اسکار نونز، کایل مک‌لاکلان، تام باور و کریس دیامانتوپولوس به عنوان ستاره‌های مهمان به بازیگران خواهند پیوست.

لاکی هنک به عنوان بخشی از برنامه های بهار 2023 AMC معرفی شد. در 10 ژانویه 2023، تاریخ پخش این سریال برای 19 مارس 2023 اعلام شد.

داستان سریال

خوش شانس یک داستان بحرانی هشت قسمتی در اواسط زندگی یک استاد است که در کالج ریلتون اتفاق می‌افتد. ویلیام هنری دورو جونیور (اودنکرک) نقش اصلی بازیگر نقش اول سریال است. او رئیس بخش انگلیسی یک کالج است که با کمبود بودجه مواجه شده است. بی میلی دورو تا حدی ریشه در شخصیت او دارد. اما خیلی سریع اوضاع تغییر می کند و مشکلات پیچیده ای در مسیر او قرار می گیرد.

تریلر سریال Lucky Hank :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + چهار =