رابطه عاشقانه جانی دپ با وکیلش جوئل ریچ

جوئل ریچ

یک رابطه عاشقانه جدید بین جانی دپ با وکیل جوئل ریچ که وکالت او را در دعوای افترا در بریتانیا علیه The Sun به عهده داشت در حال شکل گیری است.Us Weekly می‌تواند این اتفاق ا به طور انحصاری تایید کند.

ریچ یکی از وکلایی بود که پس از شکایت دپ از روزنامه بریتانیایی به اتهام افترا در سال 2018 روی پرونده دپ علیه روزنامه بریتانیا کار کرد. اما او بخشی از تیم حقوقی ای نبود که در دادگاه افترا علیه همسر سابق امبر هرد در اوایل سال جاری وکالت کرد. با این حال، او در دادگاه ویرجینیا حضور داشت تا حمایت خود را از نامزد اسکار نشان دهد.

هیچ تعهد حرفه ای برای حضور او در آنجا وجود نداشت. این منبع به ما می‌گوید که این موضوع شخصی بود و افزود که این دو در مراحل اولیه رابطه عاشقانه در هتل‌ها به صورت محرمانه ملاقات کردند. به گزارش مووی 21 ریچ زمانی که دپ را ملاقات کرد ازدواج کرده بود. اما اکنون در حال جدا شدن از همسرش است. او و همسرش دو فرزند دارند.

جوئل ریچ

شکایت های امبر هرد

در جریان محاکمه او به اتهام افترا علیه هرد 36 ساله شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه جانی با وکیل دیگری قرارهای عاشقانه برقرار می کند. کامیل واسکوئز که یکی از وکلای مدافع جانی در آن پرونده بود. فارغ‌التحصیل 38 ساله از دانشکده حقوق جنوب غربی.واسکوئز در ماه ژوئن به People گفت: «این یک اتهام غیراخلاقی است که مطرح می شود. این مایه تاسف و ناامید کننده است.»

ازدواج دپ و هرد که در سال 2017 به پایان رسید. پس از آن موضوع دو شکایت جداگانه مطرح شد. جانی در ژوئن 2018 از سان شکایت کرد. زیرا این روزنامه در مقاله ای در مورد مشارکت او در مجموعه فیلم های Fantastic Beasts از او به عنوان “کتک زننده همسر” یاد کرد. این مقاله به ادعاهایی اشاره می‌کند که قبلاً هرد چندین مورد سوءاستفاده را پیش از جدایی او از دپ در سال 2016 بیان کرده بود.

این دادگاه سرانجام در ژوئیه 2020 پس از تاخیرهای ناشی از همه گیری ویروس کرونا آغاز شد. چهار ماه بعد، دادگاه عالی بریتانیا حکم داد که مقاله The Sun افتراآمیز نبود. زیرا ادعاهای ستاره آکوامن در مورد سوء استفاده همسر سابقش درست بوده است.

سرنوشت دادگاه های دپ

در مارس 2021 دادگاه درخواست دپ برای درخواست تجدید نظر در این پرونده را رد کرد. در آن زمان ریچ به ددلاین گفت که تصمیم قاضی بریتانیا را ” زیر سوال برده است” و افزود که موکلش مشتاقانه منتظر “ارائه مدارک کامل و غیرقابل انکار حقیقت در پرونده افترای ایالات متحده علیه خانم هرد است. جایی که او باید تمام مدارکی که دارد را ارائه نماید تا از حق خود دفاع کند.»

جوئل ریچ

محاکمه در ایالات متحده در آوریل آغاز شد. سه سال پس از شکایت دپ از هرد به دلیل مقاله ای که در سال 2018 برای واشنگتن پست نوشت و در آن خود را قربانی خشونت خانگی توصیف کرد. در ماه ژوئن هیئت منصفه به نفع بازیگر ادوارد دست قیچی رای داد و این زن اهل تگزاس را به پرداخت 10.35 میلیون دلار غرامت به همسر سابقش محکوم کرد. پس از اینکه هیئت منصفه متوجه شد که یکی از وکلای دپ یک بیانیه توهین آمیز درباره او گفته است به هرد 2 میلیون دلار غرامت پرداخت شد.

دپ پس از صدور حکم در بیانیه‌ای گفت: از همان ابتدا هدف از طرح این پرونده افشای حقیقت بدون توجه به نتیجه بود. «گفتن حقیقت چیزی بود که من مدیون فرزندانم و همه کسانی بودم که در حمایت از من ثابت قدم مانده‌اند. با دانستن اینکه بالاخره به آن دست یافتم، احساس آرامش می کنم.»

منبع Tmz

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 12 =