بندیکت کامبربچ بازگشت دکتر استرنج به دنیای مارول را تایید کرد

بازگشت دکتر استرنج

بندیکت کامبربچ بازگشت دکتر استرنج به دنیای مارول را در سال 2024 تایید کرد. کامبربچ در حالی که به عنوان مهمان در سری اسپیکرهای JW3 حضور داشت. تایید کرد که در سال 2024 شاهد بازگشت دکتر استرنج به دنیای مارول خواهیم بود. او قرار است صحنه‌هایی را برای فیلم‌برداری در این نقش را بازی کند. طبق گفته گوینده بندیکت با هریسون فورد در یک فیلم انتقام جویانه کار خواهد کرد. اگرچه نام و داستان فیلم مشخص نشده است.

بازگشت دکتر استرنج

کوین فایگی

بنابراین احتمالاً در حال حاضر با [رئیس استودیوی مارول و مدیر ارشد اجرایی] کوین فایگی بحثی در جریان است. زیرا طبق نظر کوین، بندیکت بیش از حد به مردم اطلاعات میدهد. کامبربچ با اشاره به یکی دیگر از فیلم‌های داستانی دکتر استرنج اظهار داشت که «دوست دارد یک کار دیگر انجام دهد» و توضیح می‌دهد که هنوز «خیلی چیزهای بیشتری برای کشف» با این شخصیت و داستانش در MCU وجود دارد.

کامبربچ که کارش روی صحنه شروع شد قبل از اینکه وارد سینما و تلویزیون شود، با بازی در نقش کارآگاه اصلی شرلوک بی‌بی‌سی در سال 2010 معروف شد. قبل از اینکه کامبربچ در نقش دکتر استرنج از دنیای سینمایی مارول در فیلمی به همین نام در سال 2016 ظاهر شود. از آن زمان، کامبربچ دوباره این نقش را برای فیلم های Marvel What If…؟، Doctor Strange در Multiverse of Madness، Thor: Ragnarok و هر دو Avengers: Infinity War و Endgame بازی کرده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 در ماه مه 2022 کامبربچ این تصور را به طرفداران داد که از بازیگری مرخصی می گیرد. اما کامبربچ در حال حاضر قرار است در کمدی ماجراجویی The Wonderful Story Henry Sugar و حماسه طنز کتاب مقدس The Book of Clarence ظاهر شود. قرار است هر دو فیلم اواخر امسال در سینماها وارد شوند.

منبع Cbr

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =