یک معلم در میامی فیلم ترسناک وینی پو: خون و عسل را برای دانش‌آموزان پخش کرد

فیلم ترسناک وینی پو: خون و عسل

دانش‌آموزان کلاس چهارم در یک مدرسه در میامی با نمایش فیلم ترسناک وینی پو: خون و عسل توسط معلم در هالووین غافلگیر شدند. علیرغم عنوان فیلم که وینی هست. اما این فیلم برای کودکان مناسب نیست. زیرا این فیلم داستان وینی و پیگلت را دنبال می‌کند که پس از اینکه کریستوفر رابین آنها را برای دانشگاه رها می‌کند و به شهر می رود، تشنه‌ی خون می‌شوند. فیلم ترسناک وینی پو: خون و عسل در 2 اکتبر برای دانش آموزان کلاس چهارم در آکادمی آموزش نوآورانه نمایش داده شد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 میشل دیاز یکی از والدینی که دوقلوهایش در کلاس چهارم درس می‌خواندند گفت: ” قبل از اینکه معلم آن را خاموش کند. فیلم به مدت 20 تا 30 دقیقه پخش شد. او گفت که دانش‌آموزان اجازه داشتند فیلمی را برای تماشا انتخاب کنند و آنها «خون و عسل» را انتخاب کردند. اما «این چیزی نبود که بچه ها در مورد آن تصمیم بگیرند. معلم موطف بود به محتوا نگاه کند.»

فیلم ترسناک وینی پو: خون و عسل

دیاز افزود: «او فیلم را متوقف نکرد. حتی با وجود اینکه بچه‌ها می‌گفتند «هی، فیلم را متوقف کن. ما نمی‌خواهیم این را ببینیم».

خانم ورا هیرش رئیس مدرسه بیانیه زیر را ارسال کرد: «آکادمی آموزش نوآورانه متوجه شده است که بخشی از یک فیلم ترسناک برای دانش‌آموزان کلاس چهارم دوشنبه 2 اکتبر 2023 نمایش داده شده است. این فیلم برای این گروه سنی مناسب نیست مدیریت ما به سرعت این موضوع را مستقیماً با معلم مطرح کرد. و اقدامات لازم را برای اطمینان از ایمنی و رفاه دانش آموزان انجام داده است.

در بیانیه هیرش آمده است: «ما فعالانه دانش‌آموزان را زیر نظر داریم و مشاور و مدیر سلامت روان ما قبلاً با دانش‌آموزانی که ابراز نگرانی کرده‌اند ملاقات کرده‌اند.»

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =