امبر هرد پرجستجوترین ستاره سال 2022 در گوگل شد

Amber

سایت خبری هالیوود CelebTattler داده‌های مربوط به روند جستجوی گوگل در سال 2022 را تجزیه و تحلیل کرد و بیش از 150 چهره مشهور را ردیابی کرد. در نهایت امبر هرد ستاره “آکوامن” را به عنوان شماره 1 انتخاب کرد.

این بازیگر 36 ساله احتمالاً به دلیل درگیری دادگاهی با همسر سابقش جانی دپ، با میانگین 5.6 میلیون جستجو در هر ماه در صدر فهرست A-lister سال 2022 قرار گرفت. البته جانی دپ با کسب 5.5 میلیون جستجو در ماه در جایگاه دوم قرار گرفت.

در حالی که هرد بیشترین جستجو را در گوگل داشت. از هر 50 ایالت، 34 ایالت بیش از هر شخص دیگری نام «جانی دپ » را جستجو کردند.

سخنگوی CelebTattler در بیانیه ای به The Post گفت: « مطمئناً در سال 2022 داستان های خبری افراد مشهور بسیار زیاد و هیجان انگیز بود. از داستان ایلان ماسک که ریاست توییتر را به دست گرفت. تا پشت صحنه درام «نگران نباش عزیزم».

پس از داستان همسران سابق به کیم کارداشیان، ایلان ماسک، تام برادی، پیت دیویدسون و حتی ملکه فقید الیزابت دوم می رسیم که مقام سوم را کسب کردند.

ملکه الیزابت دوم پس از هفت دهه سلطنت در سپتامبر در سن 96 سالگی از دنیا رفت. و 4.3 میلیون جستجو در گوگل را به دست آورد.

Amber

کارداشیان ها

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 تام بردی ستاره فوتبال، در سال 2022 بیشترین جستجو در گوگل را و چهارمین سلبریتی پر جستجو را به خود اختصاص داد. شاید به دلیل طلاق غیرمنتظره او از سوپرمدل سابقش، ژیزلی بینچنی یا رابطه دوباره او با NFL، مجموع جستجوهای برادی به 4.06 میلیون در ماه رسید.

وقتی صحبت از زوج های پر سر و صدا می شود کیم کارداشیان و پیت دیویدسون به ترتیب پنجم و ششم شدند.

بنیانگذار SKIMS و SKNN که پس از پوشیدن لباس اصلی مرلین مونرو در مت گالا بحث و جدل بسیاری را برانگیخت. در سال 2022 ماهانه 3.4 میلیون بار در گوگل جستجو شد.

امسال این دو سلبریتی و زوج سابق به نقاط کانونی تبدیل شدند. Ye خواننده رپ که قبلاً به نام کانیه وست و همسر سابق کارداشیان شناخته می شد. توهین های نژاد پرستی بسیاری را انجام داد.

گوگل

ایلان ماسک و ویل اسمت

ایلان ماسک دوست کانیه و مدیر عامل جنجالی توییتر با 3.19 میلیون جستجوی گوگل در ماه در ایالات متحده در رتبه هفتم فهرست قرار گرفت. تسلط وحشیانه او بر پلتفرم رسانه های اجتماعی و بازگرداندن دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا به این سایت، توجه منفی رسانه ها را نسبت به رئیس تسلا به خود جلب کرده است.

ویل اسمیت با 3.15 میلیون جستجوی ماهانه در رتبه هشتم فهرست قرار گرفت. کریس راک، پس از بیان یک کنایه بد در مورد بیماری آلوپسی جادا اسمیت همسر ویل اسمیت، در نود و چهارمین دوره جوایز اسکار به دست اسمیت روی صحنه کتک خورد.

بازیگر «شاه ریچارد» بعداً برای بازی در این فیلم جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد و آکادمی به جای اینکه این جایزه را از او سلب کند. تصمیم گرفت این ستاره را برای یک دهه او را ممنوع الکار کند.

گوگل

رتبه نهم و دهم

پس از آن در رتبه های نهم و دهم میلی بابی براون ستاره “Euphoria” زندایا قرار گرفتند. این دو نماد زن جوان به ترتیب 2.78 میلیون و 2.71 میلیون بار در گوگل جستجو شدند.

علیرغم شکست تیلور سویفت در Ticketmaster و جدایی پر سر و صدای هری استایلز از دوست دختر کارگردانش اولیویا وایلد، این دو نفر به 10 نفر برتر راه پیدا نکردند. در میان 15 نفر برتر بین لبرون جیمز، استفن کری و رایان رینولدز قرار گرفتند.

سخنگوی CelebTattler گفت: “این مطالعه بینش شگفت انگیزی را ارائه می دهد که افراد مشهور بیشترین تاثیر را بر مردم آمریکا داشته اند و جالب است که ببینیم آیا این ارقام جستجو در سال 2023 افزایش می یابد یا کاهش می یابد.”

منبع Nypost

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفت =