لیلی رینهارت از مسخره شدن Riverdale توسط هواداران ناراحت است!

لیلی راینهارت، بازیگر نقش بتی کوپر از مسخره شدن سریال Riverdale توسط هواداران ناراحت است.

راینهارت میگوید سریال اغلب مورد تمسخر و سوءتفاهم قرار گرفته است. ما زحمت میکشیم و هفت سال تلاش کردیم. اما با کوچکترین اشتباه، سریال را پوچ جلوه دادند.

راینهارت در مصاحبه‌ای توسط Vulture درباره مسخره شدن سریال Riverdale گفت: «همه ما می‌توانیم خوشحال باشیم که به مدت هفت سال شغل ثابتی داشتیم. احتمالاً می‌توانم به جای همه ما صحبت کنم. ما دیگر هرگز کاری را انجام نخواهیم داد که بیش از 100 قسمت باشد. Riverdale واقعا یکی از آخرین سریال ها در نوع خود است. این روزها، تعداد زیادی از سریال ها حتی به 50 قسمت نمی‌رسند. این شامل شبکه ها نیز می شود.

درباره کیفیت سریال صحبت‌های زیادی شده است و مردم در اینترنت همیشه به سرعت از احمقانه‌ترین لحظات سریال Riverdale برای مسخر شدن آن استفاده می‌کنند. با این حال، رینهارت گفت که آنها دقیقاً می‌دانند چه چیزی می‌سازند. “من فکر می کنم مهم است که اذعان کنیم که سریال ما بسیار مورد تمسخر قرار می گیرد. مردم کلیپ های خارج از زمینه را می بینند و می گویند: «چی؟ فکر می‌کردم این مربوط به نوجوانان است.» و ما هم همینطور فکر می‌کردیم – در فصل اول. اما واقعاً آسان نیست که احساس کنید اهل شوخی هستید.» راینهارت ادامه داد: «همه ما می خواهیم بازیگر باشیم. ما مشتاق کاری هستیم که انجام می دهیم. بنابراین وقتی پوچ بودن سریال ما تبدیل به یک بحث شد. کار دشواری بود.

قسمت پایانی سریال

مسخره شدن Riverdale

قسمت آخر سریال Riverdale چهارشنبه 23 آگوست ساعت 21 به وقت شرقی از شبکه CW پخش خواهد شد و بازیگران از جمله راینهارت، کی جی آپا، کامیلا مندس، کول اسپروس، مادلین پتچ، ونسا مورگان و چارلز ملتتون در آن حضور دارند. باورش سخت است که بعد از هفت فصل Riverdale، سریال CW بالاخره به پایان می رسد. ریوردیل که بر اساس دنیای کمیک آرچی ساخته شده است. در طول سال‌ها لحظات به یاد ماندنی زیادی داشته است و بسیاری از ستاره‌های جوان خود مانند لیلی راینهارت را به نام‌های آشنا تبدیل کرده است. راینهارت در این سریال نقش بتی کوپر را بازی کرد.https://movie21.ir/riverdale-season-7-trailer/

منبع collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =