حمایت فینیاس از خواهرش بیلی آیلیش و جسی راترفورد

فینیاس

فینیاس احساسات واقعی خود را در مورد خواهر کوچکش بیلی آیلیش با جسی راترفورد که بیش از ده سال از او بزرگتر است، آشکار کرد. فینیاس از خواهر کوچکش حمایت می کند حتی اگر با مردی دیدار کند که بیش از ده سال از او بزرگتر است.

این نوازنده 25 ساله تقریباً دو هفته پس از اولین حضور این زوج در فرش قرمز، درباره رابطه بیلی آیلیش با جسی راترفورد واکنش نشان داد.

فینیاس به E گفت: «گوش کن، تا زمانی که او خوشحال است، من هم خوشحالم!»

آیلیش 20 ساله و راترفورد 31 ساله در مراسم فرش قرمز 2022 LACMA Art+Film در 5 نوامبر با هم شرکت کردند. این زوج با استایلی عجیبی بر مراسم ظاهر شدند. آنها در یک پتوی گوچی پیچیده شده بودند. پس از آن پتو را کنار گذاشتند تا لباس خواب‌های تک رنگ گوچی کاملاً ابریشمی خود را به نمایش بگذارند.

آیلیش یک لباس خواب آستین‌دار همراه با تور انتخاب کرد که آن را با یک رویه بلند و یک ماسک چشم تک‌رنگ ست کرد. در حالی که راترفورد یک پیراهن آستین بلند و شلوار به همراه دمپایی‌های گوچی داشت.

فینیاس

رسمی شدن رابطه این زوج

پس از آن رابطه بیلی آیلیش با جسی راترفورد رسمی شد. آن ها درست بعد از هالووین رابطه خود را رسمی کردند. این دو با مسخره کردن فاصله سنی 11 ساله خود، لباس یک نوزاد (آیلیش) و یک پیرمرد (رادرفورد) به تن کردند.

خواننده “Bad Guy” کلاه سرپوش، پیش بند و آرایش عروسکی به تن داشت. در حالی که خواننده “Cry Baby” یک کلاه که او را کچل نشان میداد به سر داشت، یک سبیل خاکستری و آویز بر سر داشت.

آیلیش و راترفورد ماه گذشته هنگامی که از یک هزارتو در شب های ترسناک هالووین در استودیو یونیورسال خارج می شدند دست در دست هم دیده شدند. همین موضوع شایعات عاشقانه را برانگیخت.

چند روز بعد، آنها در خارج از یک رستوران هندی در لس آنجلس دیده شدند که عکس آنها توسط پاپاراتزی ها منتشر شد.

منبع Pagesix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 2 =