رابطه بیلی آیلیش با جسی راترفورد رسمی شد

جسی

بیلی آیلیش رابطه جنجالی خود با دوست پسرش جسی راترفورد را در اوایل روز سه شنبه در اینستاگرام رسمی کرد. این خواننده 20 ساله عکس‌های جشن هالووین را به اشتراک گذاشت. در این عکس بیلی 20 ساله در لباس نوزاد  و جسی 31 ساله در لباس یک مرد مسن دیده شد.

او همچنین عکسی از راترفورد را در لباس یک دلقک به اشتراک گذاشت. آیلیش در توضیح این پست نوشت: “زندگی دیوانه است,هالووین مبارک🎃.”

جسی

این زوج جدید روز یکشنبه لباس‌های هالووین خود را در یک مهمانی پر ستاره به نمایش گذاشتند. در حالی که آیلیش کلاهی بر سر داشت پیش بند و آرایش عروسکی به تن داشت و راترفورد با سر طاس و سبیل خاکستری دیده میشد.

یکی از طرفداران در توییتی نوشت: «باورم نمی‌شود که بیلی آیلیش و جسی راترفورد برای جشن هالووین لباس نپوشیده‌اند (کنایه از کم سن بودن بیلی و اختلاف سمی این دو خواننده).»

یکی دیگر نوشت: «بیلی آنقدر بزرگ شده است که بداند این چقدر عجیب و وحشتناک است.»

جسی

شروع رابطه

آیلیش و راترفورد اولین بار در اواسط اکتبر هنگامی که در حال صرف شام با هم در لس آنجلس بودند، دیده شدند. شایعات مربوط به این رابطه با انتشار عکس ها بیشتر شد. عصر روز بعد آن‌ها دست در دست هم در شب‌های ترسناک هالووین استودیوی یونیورسال دیده شدند.

عکس‌های قدیمی تر نشان می دهند که این دو حداقل از سال ۲۰۱۷ همدیگر را می‌شناختند. زمانی که آیلیش ۱۵ ساله و راترفورد ۲۶ ساله بود.

آیلیش سابقه آشنایی با مردان مسن‌تر را دارد: او قبلاً از سال 2018 تا 2019 با برندون “کیو” آدامز، خواننده رپ که پنج سال از او بزرگ‌تر بود رابطه داشت. همچنین با متیو تایلر وورس بازیگر که 10 سال بزرگ‌تر از او بود از سال 2021 تا 2022 رابطه داشت.

منبع Pagesix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + یازده =