مارول صدمین سالگرد تولد استن لی را جشن می گیرد

تولد استن لی

مارول صدمین سالگرد تولد استن لی را با ادای احترامی خاص همراه با تعداد زیادی از ابرقهرمانان و شرورها جشن می گیرد. استن لی در 12 نوامبر 2018 در 95 سالگی درگذشت.

 استن لی در مرکز تصویر ایستاده و در اطراف او ابر قهرمانان و تبهکاران ایستاده اند و از دیدن او مغرور و هیجان زده به نظر می رسد. هیچ یک از شخصیت ها غمگین به نظر نمی رسند. اگرچه به نظر می رسد ایگو ناراحت است و اشک می ریزد.

پوستر طراحی شده را می توانید در ادامه تماشا کنید. که روی آن نوشته شده است: «100 سال و هنوز هم برای همه ما الهام‌بخش است.» و در پایین، «ما دوستت داریم، استن!»

تولد استن لی

شخصیت‌های پوستر عبارتند از (از چپ به راست، از بالا به پایین): Galactus، Human Torch، Green Goblin، Watcher، Ego، Doctor Doom، Doc Ock، Dormamu، Mr. Fantastic، Black Panther، Falcon، Enchantress، Thor، MODOK هالک، اسکارلت ویچ، کینگ پین، بلک بولت، مرد آهنی، ثور، مگنیتو، چیز، زن نامرئی، زنبور، مرد مورچه ای، ژان گری، سیکلوپ، بارون زمو، مدوسا، دکتر استرنج، دردویل، مرد عنکبوتی، مرد مول ، یک Skrull و در نهایت نه Moloids.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 این تنها راهی نیست که صنعت کمیک تولد استن لی را جشن می گیرد. دی سی کامیکس صدمین سالگرد تولد را با گلچین عظیمی به نام Tales from Earth-6: A Celebration of Stan Lee جشن می گیرد که در 28 دسامبر منتشر می شود. تک‌شات داستان‌های جدید بر اساس برداشت‌های لی (به همراه مایکل اوسلان، تهیه‌کننده فیلم) از شخصیت‌های اصلی دی‌سی از سری تک‌شات‌های Just Imagine او که در سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۲ منتشر شد.

منبع Aiptcomics

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + چهارده =