پوستر جدید فیلم ناپلئون منتشر شد؛ ونسا کربی با ظاهر کاملا سلطنتی

پوستر جدید فیلم ناپلئون

ریدلی اسکات غول فیلمسازی با حماسه تاریخی ناپلئون با بازی واکین فینیکس و ونسا کربی به سینما باز می گردد. این فیلم بر روابط ناپایدار ناپلئون و ژوزفین بوهارنه که توسط کربی به تصویر کشیده شده است تمرکز خواهد کرد. و به تازگی پوستر جدید فیلم ناپلئون نیز منتشر شده است. فیلم ناپلئون در تاریخ 22 نوامبر در سینماها اکران خواهد شد. البته با توجه به اعتصاب بازیگران ممکن است تاریخ اکران دستخوش تغییر شود.

این فیلم با بازی خواکین فینیکس در نقش ناپلئون ساخته شده است این بازیگر و کارگردان دوباره پس از دو دهه برای یک جماسه دیگر یا یکدیگر متحد شده اند. مسلماً هیچ ناپلئونی بدون ژوزفین که در فیلم آینده توسط ونسا کربی ایفای نقش خواهد کرد، وجود نخواهد داشت. اکنون پوستر جدید فیلم ناپلئون منتشر شده است که کربی را در این نقش به صورت کاملا سلطنتی به تصویر کشیده است.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Napoleon 

پوستر جدید فیلم ناپلئون

داستان فیلم

در حالی که فیلم آینده تا حد زیادی حول محور ظهور و سقوط امپراتور بدنام خواهد بود. در فیلمی که قرار است یک حماسه اکشن باشد. تمرکز زیادی روی رابطه‌ی ناپایدار بین حاکم و ملکه محبوبش ژوزفین خواهد بود. این زوج در طول تاریخ درگیری های زیادی را تجربه کرده باشند.

رابطه کربی و فینیکس برای بازی در این فیلم بدون شک بی نقص بود. کربی قبلاً در مورد همکاری خلاقانه اش با فینیکس صحبت کرده بود و گفته بود: «بدون شک این بهترین چیزی است که یک بازیگر می تواند داشته باشد، یعنی یک شریک خلاق. می توانید به او بگویید من به تو کاملا اعتماد دارد و تو می توانی هر فکری در ذهنت داری اجرا کنی. من را بزین یا حتی من را بکشی.» کربی در واقع جایگزین جودی کامر برای بازی در این نقش شد. کامر در ابتدا قرار بود به عنوان ژوزفین ظاهر شود. اما به دلیل درگیری های برنامه ریزی مربوط به COVID-19 نتوانست برای فیلمبرداری در این فیلم حاضر شود.

پوستر جدید فیلم ناپلئون

کارنامه کاری کربی

کربی پس از حضور در فرنچایز Mission: Impossible و همچنین The Crown از نتفلیکس که در آن به عنوان یکی دیگر از چهره‌های سلطنتی پرنسس مارگارت ظاهر شد، وارد این نقش خواهد شد. او قبلاً در مورد چالش‌هایی که در تلاش‌هایش برای تجسم شخصیت ژوزفین با آن روبرو بود صحبت کرد و گفت: «چیزی که در مورد او بسیار چالش‌برانگیز و دست نیافتنی بود، این بود که تک تک کتاب‌ها، چه گزارش‌های دست اول، چه دست سوم. داستان‌ها، اسناد، شهادت‌ها و نامه‌های ناپلئون… هر کدام کاملاً متفاوت بودند. هر بار که فکر می‌کردم به یک نتجیه رسیدم که می توانم ان را دنبال کنم، داستان کاملا جدیدی در مقابل من قرار می گرفت.»

در همان مصاحبه، فینیکس همچنین از عاشقانه پیچیده این زوج صحبت کرد و گفت: “ما واقعاً هرگز به ته آن نرسیدیم. نمی‌دانم می‌توان آن را عشق نامید یا نه. نمی‌دانم چه بود. اما ما از یکدیگر خواستیم تا خودمان را به چالش بکشیم تا در لحظاتی همدیگر را شوکه کنیم. و این چیزی است که از آن لحظه بیرون آمد.” در واقع منظور سیلی واکین فینیکس به ونسا کربی بود که با توافق دو طرف اجرا شد.

.

سایر بازیگران فیلم

سایر بازیگران این فیلم شامل: بن مایلز، لودیوین ساگنیر، متیو نیدهام، طاهر رحیم، فیل کورنول، ادوارد فیلیپونات و یوسف کرکور هستند که در این فیلم به ایفای نقش خواهند پرداخت. این فیلم به دلیل خشونت شدید، محتوای ج*سی رتبه R را دریافت کرده است. کارگردان فیلم که توسط اسکات هدایت می‌شود، با حماسه‌های اکشن در مقیاس بزرگ غریبه نیست. زیرا قبلاً با فینیکس در فیلم گلادیاتور در سال 2000 کار کرده بود.

ناپلئون در 22 نوامبر در سینماها اکران خواهد شد. پوستر جدید فیلم ناپلئون را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

پوستر جدید فیلم ناپلئون

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − نه =