بری لارسون در دام یک شوخی توییتری!

بری لارسون

اگر بگوییم توییتر مکانی بی‌قانون و مملو از اطلاعات نادرست است که اخبار با نظارت بسیار کم به سرعت منتشر می‌شود، چندان بی راه نگفته ایم. افراد بسیاری ممکن است گرفتار فریب های موجود در این فضا شوند.

قابل درک است که یک سوپراستار پرمشغله هالیوود در مورد جدیدترین ترندها و میم ها به روز نباشد. بری لارسون این بازیگر 32 به جنا اورتگا ستاره ونزدی پیغام داد و او را برای چند درس رقص به برنامه یوتیوب دعوت کرد.

این اتفاق به طور معمول چیز چندان عجیبی نیست و خیلی نرمال به نظر می رسد. اما اگر در توییتر عبارت «جنا اورتگا در مصاحبه‌ای جدید فاش می‌کند» را جستجو کنید. انواع و اقسام عناوین عجیب و غریب و شگفت‌انگیز را مشاهده خواهید کرد که توسط کاربران رسانه‌های اجتماعی به نفع خودشان ساخته و نوشته شده است.

بری لارسون

طبق اخبار هالیوود مووی 21 این متن به عنوان مصاحبه جنا اورتگا ترند شده «جنا اورتگا بازیگر نقش ونزدی در مصاحبه ای جدید فاش می کند که شخصیت شگفت انگیز مورد علاقه او کارول دنورز و کاپیتان آمریکا است. او گفت: از زمانی که فهمیدم او کیست، درگیر او بودم. کمیک او را خواندم.» که در ادامه بری این توییت را پاسخ داد و نوشت:” به کانال یوتیوب من بیا و رقص نمادین ونزدی را به من بیاموز.”

البته کاربران اینترنتی حافظه‌های طولانی دارند و تقریباً از هر چیزی می‌توانند اسکرین‌شات بگیرند. بنابراین هیچ شانسی وجود نداشت که توییت لارسون مورد استفاده قرار نگیرد. حتی بعد از اینکه بری لارسون توییت خود را پاک کرد.

منبع Wegotthiscovered

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + شش =