چیویتل اجیوفور بازیگر ونوم 3 شد

چیویتل اجیوفور بازیگر ونوم 3

به نظر می رسد Venom یک نفر جدید را به جمع خود اضافه کرده است. چیویتل اجیوفور بازیگر ونوم 3 شد. چیوتل اجیوفور و آلوم مارول به بازیگران فیلم Venom 3 در مقابل تام هاردی، بازیگر اصلی فیلم می‌پیوندد. پیش بینی می شود که این فیلم در سال 2024 اکران شود. با این حال هنوز تاریخ اکرانی برای سومین قسمت مورد انتظار مجموعه Venom تعیین نشده است.

تاکنون نقش اجیوفور مخفی نگه داشته شده است. اجیوفور پیش از این در فیلم Doctor Strange and the Multiverse of Madness محصول 2022 بازی کرده بود.

چیویتل اجیوفور بازیگر ونوم 3 در کنار هاردی که نقش ونوم را در این فیلم بازی می‌کند، بازی خواهد کرد. او قبلا در سال 2013 در فیلم 12 Years a Slave بازی کرده بود. نقش یک مرد سیاه پوست را داشت که به مدت 12 سال در مزرعه ای در جنوب آمریکا برده بود و برای این نقش نامزد دریافت جایزه اسکار شد. جونو تمپل نیز تایید شده است که به این پروژه ملحق می شود که بازیگران آن در ماه آوریل اعلام شد.

چیویتل اجیوفور بازیگر ونوم 3

ساخت فیلم 3 Venom چه زمانی شروع می شود؟

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 تولید این فیلم قرار است از ماه آینده آغاز شود. با این حال ممکن است تولید به دلیل اعتصاب جاری انجمن نویسندگان آمریکا متوقف شود. اگرچه یک فیلمنامه وجود دارد. اما بازنویسی‌های روی مجموعه در این شرایط انجام نمی شوند. همچنین این واقعیت وجود دارد که بسیاری از بازیگران و فیلمسازان تصمیم گرفته اند در حمایت از اعتصاب نویسندگان کار خود را متوقف کنند. انجمن کارگردانان آمریکا نیز ممکن است به زودی به اعتصاب بپیوندد.

فیلم Venom 3 قرار است به کارگردانی کلی مارسل ساخته شود. مارسل و هاردی قرار است این فیلم را تهیه کنند. سومین فیلم این فرانچایز توسط مارسل نوشته شد.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 12 =