دوستان کارا دلوین به دنبال درمان و توانبخشی او هستند

کارا دلوین

دوستان کارا دلوین می گویند که او در وضعیت بدی قرار دارد. با مسائلی مانند سوء مصرف مواد و مشکلات روانی دست و پنجه نرم می کند.

یکی از نزدیک‌ترین دوستان کارا یعنی مارگو رابی، این هفته بلافاصله پس از ترک خانه کارا در لس آنجلس به‌ طور واضحی مضطرب بود و گریه می کرد.

TMZ می گوید دلیل خوبی وجود دارد که احساسات مارگو در آن روز سرازیر شده است و روع به گریه کرده است. به ما گفته شده که کارا مدتی است که در ابتدا با مشکلات روانی دست و پنجه نرم کرده است. اما اکنون نزدیک ترین افراد به او معتقدند که او به توانبخشی نیاز دارد.

مرتبط: ناراحتی شدید مارگو رابی پس از خروج از خانه کارا دلوین

کارا دلوین

به ما گفته شده است که مارگو و سایر دوستان از کارا حمایت می کنند تا فوراً وارد یک برنامه درمانی شود که شامل درمان روانی و همچنین درمان سوء مصرف مواد است. شاید به یاد داشته باشید کارا و مارگو در ماه آگوست با هم به تعطیلات رفتند. همراه با دوستان دیگر برای جشن تولد 30 سالگی کارا به اسپانیا سفر کردند. پس از آن کارا به طور واضحی گوشه گیر شد و در عموم دیده نشد.

هفته گذشته  او پس از سوار شدن به یکی از جت های خصوصی جی زی در لس آنجلس کاملاً ژولیده و گیج به نظر می رسید. این پرواز انجام نشد و او 45 دقیقه بعد از آن پیاده شد.

روزی که مارگو به دیدار کارا رفت، قرار بود در رویداد هفته مد نیویورک شرکت کند. اما او هرگز به نیویورک نرسید. منابع ما می گویند که کارا برای شروع درمان جواب منفی نداده است. اما کار به همین سادگی هم نیست و با وجود عدم مخالفت برای درمان مقاومت می کند.

منبع Tmz

فیلم ترند شده از رفتار عجیب کارا :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =