شورانر و نویسندگان ویچر به “نفرت از بازی و کتاب ویچر” متهم شدند

شورانر ویچر:”من هیچوقت کتاب را مسخره نکردم”
پاسخ لورن هیسریچ به اتهامات نویسنده سریال ویچر درست قبل از پخش فصل سوم سریال. مووی 21 مرجع اخبار فیلم و سریال خبر میدهد:

یکی از نویسندگان سابق ویچر ادعا کرد:”بعضی از نویسنده ها [طرفدار] کتاب نبودند یا واضحا از کتاب و بازی خوششان نمی آمد (حتی به طور مرتب منابع فیلم رو مسخره میکردند)” و اینکه “شما باید برای یک اثری ارزش قائل باشین قبل از اینکه بخواین چیزی به میراثش اضافه کنین.” حواشی فصل سوم سریال ویچر همچنان ادامه دارد…


هوادارهای کتاب ویچر از نتفلیکس به خاطر مدیریت کردن و اجرای منابع فیلمش نا امید شدند، و همینطور به خاطر رفتن هنری کویل از سریال بعد از فصل سوم، از این قضیه به عنوان یک سلاح استفاده کردند تا به شورانر سریال، لورن هیسریچ در فضای مجازی حمله کنند.


او در اینستاگرام یک تریلر مینی سریال The Witcher: Blood Origin اسپین آف ویچر منتشر کرد و طرفدارها اون رو یک “نویسنده به درد نخور” خطاب کردند و اون رو به “مسخره کردن کتاب” متهم کردند.
“من هرگز کتاب های ویچر رو مسخره نکردم” هیسریچ صبورانه پاسخ داد. “کتاب های تمام زندگی من هستند. من رابطه ی محشری با آقای اسپاکوفسکی دارم و اتاق نویسندگان مقدس و امن و بیشتر از هر چیزی یک فضای حمایت کننده داره. هر چیزی که میخونین رو باور نکنین.”


بقیه ی نویسنده ها هم در مورد توییت دی مایو در توییتر نظر دادند.
خاویر گریلو مارخواش گفت:” شایعات غلط اند و هیچ تنفری از منابع فیلم وجود نداشت.”
مت دی آمبروسیو صریح تر پاسخ داد و شایعات رو “یک کوه دروغ از نویسنده ی قبلی سریال” خواند.


Blood Origin که اکثرا 1200 سال قبل از دوران گرالت رو روایت میکند، 23 دسامبر پخش میشود. فصل سوم ویچر در تابستان 2023 ادامه پیدا میکند و تبدیل به آخرین بازی هنری کویل در نقش گرالت میشود چون لیام همسورث در فصل چهارم The Witcher جانشین هنری کویل شد.

منبع: Pcgamer

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =