اولین تصویر از فیلم سیاره میمون‌ها 4

سیاره میمون‌ها 4

دیزنی به طور رسمی برای اولین بار سیاره میمون ها 4 را که تحت عنوان Kingdom of the Planet of the Apes نام دارد و در سال های پس از جنگ میمون ها رخ می دهد را معرفی کرد.

دیزنی و قرن بیستم رسما چهارمین فیلم سیاره میمون ها را با عنوان Kingdom of the Planet of the Apes معرفی کردند و نظرات خود را در مورد این فیلم به اشتراک گذاشتند. فاکس قرن بیستم در سال 2011 با Rise of the Planet of the Apes اثر روپرت وایت، فرانچایز علمی تخیلی اصلی را شروع کرد. در حالی که مت ریوز وظیفه کارگردانی دو دنباله را بر عهده گرفت. هر سه فیلم حول محور سزار اندی سرکیس می چرخیدند. فیلم‌های سیاره میمون‌ها به‌شدت موفقیت‌آمیز شدند و سرکیس به خاطر عملکرد و کار فوق العاده اش نقدهای مثبت زیادی را به دست آورد. موفقیت این فرانچایز به تصمیم دیزنی برای شروع ساخت قسمت دیگری پس از خرید استودیو قرن بیستم دامن زد.

سیاره میمون‌ها 4

به گزارش مووی 21 کارگردان سه گانه The Maze Runner در چند سال گذشته مشغول توسعه Planet of the Apes 4 برای استودیوها بوده است. انتظار می رود این پروژه سه گانه جدیدی را برای دیزنی و قرن بیستم راه اندازی کند که در واقع همان داستان سیاره میمون ها است. در طول توسعه دنباله این فیلم جزییات داستان بیشتر از آنچه پس از پایان جنگ برای سیاره میمون‌ها و مرگ سزار مشخص می‌شد، مخفی نگه داشته شده است. Planet of the Apes 4 در نهایت اوون تیگ را به عنوان میمون اصلی فیلم انتخاب کرد.

اکنون، قرن بیستم رسماً عنوان فیلم جدید Kingdom of the Planet of the Apes را فاش کرد و یک تصویر اولیه از فیلم را به اشتراک گذاشت. این تصویر تأیید می کند که فیلم سال ها پس از جنگ برای سیاره میمون ها در جدول زمانی فرانچایز اتفاق می افتد. این خبر همچنین شامل اعلام بازیگری فریا آلن، ستاره The Witcher و پیتر میکون از Orville بود. هیچ تاریخ رسمی اکرانی برای Kingdom of the Planet of the Apes اعلام نشده است و تایید نشده است. اما گفته می شود فیلم در سال 2024 پس از آغاز تولید در ماه آینده منتشر شود.

پادشاهی سیاره میمون‌ها 4 در مورد چه چیزی است؟

در اولین نگاه به فیلم جدید سیاره میمون های دیزنی جزئیات زیادی در مورد داستان Kingdom of the Planet of the Apes ارائه نشده است. یک چیزی که واضح است این است که سال ها از پایان جنگ برای سیاره میمون ها می گذرد. میمون سرب جدید این فرانچایز در مقابل یک شهر انسانی که تقریباً به طور کامل ویران شده و پر از گیاهان است، به تصویر کشیده شده است. این شهر ویران شده و پر از گیاه بدون شک پس از مدت کوتاهی به وجود نمی آید. پس داستان نشان می دهد پادشاهی سیاره میمون ها می تواند دهه ها پس از جنگ برای سیاره میمون ها رخ دهد.

سیاره میمون‌ها 4

با این حال، عنوان سیاره میمون‌ها 4 بزرگ‌ترین مزاحم درباره چیزی است که یک موضوع جدید خواهد بود. اگر Rise of the Planet of the Apes درباره منشا ویروس آنفولانزای سیمیان بود. Dawn of the Planet of the Apes درباره قیام آنها بود. War for the Planet of the Apes درباره درگیری میمون و انسان بود. Kingdom of the Planet of the Apes می تواند درباره زندگی آنها پس از فتح جهان باشد. این که نمی توان حدس زد داستان فیلم جدید در مورد چیست کمی آزار دهنده است. Kingdom of the Planet of the Apes حتی می تواند از این نظر بسیار شبیه به فیلم اصلی سیاره میمون ها باشد و نشان دهد که زندگی انسان در سیاره ای که اکنون توسط میمون ها اداره می شود چگونه است.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + یک =