خداحافظی House of the Dragon با بازیگران جوان رینیرا و آلیسنت

رینیرا

با نزدیک شدن به زمان تغییر بزرگ، نوبت خداحافظی با بازیگران جوان مورد علاقه طرفداران است که نقش آلیسنت هایتاور و رینیرا تارگرین را بازی می کنند.

با یک پرش زمانی دیگر در خانه اژدها، زمان خداحافظی با آلیسنت جوان (امیلی کری) و رینیرا (میلی آلکاک) فرا رسیده است. حتی اگر بینندگان نخواهند. با وجود اینکه تماشاگران احساس می‌کنند که بازیگران جوان باید زمان بیشتری داشته باشند. اما قبلاً مشخص شده است که چرا زمان حضور بازیگران خانه اژدها باید به این صورت باشد. این سریال قصد دارد بیش از سه دهه منتهی به Dance of the Dragons را بررسی کند. بازیگران جدیدی که وارد سریال می شوند بدون شک برای پایان فصل اول House of the Dragon کار سختی خواهند داشت.

House of the Dragon یک داستان جدا از سریال بازی تاج و تخت دارد. شخصیت هایی که به نقش های جدید تبدیل شده اند.

رینیرا

 برای اینکه داستان تارگرین به درستی بیان شود. باید برای اتفاقاتی که در آینده و در یک دوره زمانی قابل توجه رخ می دهد داستان را تنظیم نمایند. Alicent و Rhaenyra تنها شخصیت‌هایی نیستند که شاهد جایگزینی خواهند بود. زیرا Laena و Laenor از خانواده Velaryon نیز بازیگران جدیدی خواهند داشت که نقش آنها را بازی می‌کنند.

تغییر بازیگران

با توجه به اینکه نمایش سریال  House of the Dragon به فصل 1 قسمت 5 یا نیمه‌های فصل رسیده است. این احتمال وجود دارد که این تغییر در قسمت بعدی یا قسمت بعد از آن اتفاق بیفتد. به خصوص که قسمت 4 بیشتر به آینده شخصیت‌ها نگاه می‌کند. میلی آلکاک و امیلی کری برای قسمت 5 در لیست قرار دارند. جایگزین های آنها اما دارسی و اولیویا کوک از قسمت 6 به بعد وارد لیست شده اند. چهار اپیزود اول کار بسیار خوبی را در ایجاد تاریخچه شخصیت ها انجام داده است و به مخاطبان اجازه می دهد تا با مشکلات آنها همدردی کنند. پس از گذشت 10 سال از بازی بازیگران جوان رینیرا و آلیسنت، نمایش احتمالاً جنبه تاریک تری از شخصیت ها را معرفی خواهد کرد.

آیا جایگزینی نقش Rhaenyra و Alicent باعث ایجاد مشکل می شود؟

صحبت هایی در مورد اینکه آیا جایگزینی رینیرا و آلیسنت ایجاد مشکل می کند یا خیر، مطرح شده است. مخاطبان به تصویر فعلی شخصیت‌ها پیوند خورده‌اند و بدون شک تغییر وقتی اتفاق بیفتد جنجال‌هایی را به راه خواهد انداخت. ناگفته نماند، بازیگران جوان‌تر و مسن‌تر با یکدیگر تعامل چندانی نداشتند. و به طور بالقوه نحوه آشنایی مخاطبان با نسخه‌های قدیمی‌تر یا جوان تر شخصیت‌ها را محدود می‌کند.

زیرا امیلی کری اظهار داشت که آنها تشویق شده‌اند درباره افراد جایگزین شده از شخصیت های خود با یکدیگر صحبت نکنند. آنها را به عنوان دو نقش متفاوت جلوه دهند. با این حال، D’Arcy و Cooke بازیگرانی تثبیت شده هستند و احتمالاً زندگی جدیدی در شخصیت ها خواهند دمید. همچنین گزارش شده است که جورج آر آر مارتین 9 قسمت از ده قسمت را دیده است و کارگردانی سریال را تحسین کرده است که نشانه خوبی است. زیرا نسخه های D’Arcy و Cooke نسخه های اصلی شخصیت ها هستند و موفقیت سریال را تضمین می کنند.

رینیرا

خاندان اژدها با مرگ پادشاه ویسریس، وارد مراحل تازه تری خواهد شد. نبرد او با بیماری اش با پیشرفت فصل بدتر شده است. دفعه بعد با پرش زمانی به احتمال زیاد پایان سلطنت خود را خواهد دید و مبارزه برای تاج و تخت را آغاز خواهد کرد. رابطه رو به وخامت آلیسنت و رینیرا نقش بزرگی در جنگ داخلی آینده ایفا خواهد کرد و بازیگران جوان در حال خروج از این سریال کار سختی خواهند داشت.

قسمت‌های جدید House of the Dragon یکشنبه‌ها در HBO/HBO Max منتشر می‌شوند.

مطالب مرتبط: محبوبیت سریال خاندان اژدها

.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + پانزده =